PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844001}

Łowcy

Hunters
6,8 3 464
oceny
6,8 10 1 3464
6,3 3
oceny krytyków
Łowcy
powrót do forum serialu Łowcy

Obejrzałam dwa odcinki i zmroziło mnie lekko? Po co ktoś robi taki serial ? znowu ktoś czuje się niedowartościowany? Nie wiem czy naprawdę mało jest problemów i trzeba odgrzewać stare kotlety? Czy żydowskie lobby w Ameryce nie potrafi znaleźć poważniejszego sposobu na opowiadanie o swojej tragedii tylko taki gniot. A dla scen z obozu - kto to robił ?Przedszkolak? Mam nadzieje, że Al Pacino nie może spokojnie patrzeć w lustro - stać go raczej żeby nie występować w takich gniotach.

bozgron

Takie seriale są sponsorowane przez wiadomo kogo (patrz "Jojo Rabbit")

maximus_

Ja nie jestem zwolenniczką milczenia na ten temat. To było ludobójstwo i każdy kto w tym uczestniczył powinien ponieść karę. Jest parę poważnych filmów na ten temat The Eichmann show z 2015 roku z Martinem Sheenem i Anthonym Lapaglią czy Eichmann z 2007 czy inne. Po co robić akuratnie z tego problemu sieczkę i żenadę. Dla kogo jest ten serial? jaka grupa wiekowa albo tak miły dla ucha "target" ma ten film obejrzeć?

bozgron

Ten serial ma przekazać odpowiednią narrację i tyle ;)

ocenił(a) serial na 8
maximus_

https://www.youtube.com/watch?v=mnanMKvgnUc

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
fhffh_fhhffhdf

na twoja moge

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
fhffh_fhhffhdf

No giganci intelektu się tutaj wymienili tezami ha ha ha ha :D

Yodzinsky

To są "argumenty" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones