PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812001}

Ślad

5,4 2 686
ocen
5,4 10 1 2686
Ślad
powrót do forum serialu Ślad

Mnie się podoba

ocenił(a) serial na 7

Nie wiem czemu taka niska ocena. Historie są ciekawe,grają fajni aktorzy. Trudnym sprawom to jednak daleko do tego serialu :)

ocenił(a) serial na 1
a_g_85

Czemu tak słaba ocena? Bo w dzisiejszych czasach większość z nas ma dostęp do seriali zagranicznych przez internet. Widzimy różnice w grze aktorskiej, scenariuszu, reżyserii czy nawet soundtracku. W tym serialu naprawdę wszystko leży i kwiczy. Jeżeli lubisz powiedzmy kryminalne tematy to obejrzyj sobie np. The wire, Dextera czy choćby nawet głupie CSI i porównaj uczciwie z tym polskim gniotem :)
Pozdro!

Miraclepl

Wszystkie te zagraniczne seriale przez ciebie wymienione to się nadają do spalenia w piecu. Ślad to zdecydowanie pierwsza liga polskich seriali kryminalnych, ta sama półka co Pitbull czy Glina.

ocenił(a) serial na 1
Andrzejek324

Jeżeli to jest pierwsza liga to daleko jej do ekstraklasy :) ale rozbawiłeś mnie i za to ci dziękuję :)

ocenił(a) serial na 6
Andrzejek324

Jeśli chodzi o serial Pitbull to najlepszy polski kryminalny serial konsultowany i inspirowany na historii dwóch policjantów, o ile pamiętam takiego Sławka.

ocenił(a) serial na 5
Andrzejek324

Nie trolluj.

Tapir_filmaniak

Czy zawsze jak komuś sie bardzo podoba coś co nie podoba się bardzo wielu musi być uważany za trolla? Trochę to denerwujące. Nigdy nie trollowałem i nie zamierzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones