PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204768}

Święta wojna

5,1 10 169
ocen
5,1 10 1 10169
Święta wojna
powrót do forum serialu Święta wojna

Ludzie!!Jak wam się może to nie podobać!!Jeśli nie rozumiecie o co chodzi w tym filmie to powiedzcie a nie krytykujcie!!

damianacc

Normalnie, a czemu wszystkim ma sie on podobac. i co tu jest takiego ciezkiego do zrozumienia? Mnie osobiscie bardzo irytuje jakies dziwne udzwiekowienie i pan Buczkowski ze swoim "nie ma to tamto" i mizerną grą. Bercik jest w porzadku ale to nie wystarczy...

Szymen

Jak dla mnie cały serial to porażka. Bercik - coś strasznego. Tarza się po ziemi, podksakuje co najprawdopodobniej miało być śmieszne a jest żałosne i tragiczne. Brak słów, jeśli to nazywacie "najlepszą komedią".

ocenił(a) serial na 10
Veridell

Doman Nowakowski - scenarzysta miodowych lat pisze dialogi do tego serialu to pewnie dlatego jest taki kiepski.

użytkownik usunięty
KARAS127

No to mnie zasmuciłeś tą wiadomością. Mi się miodowe lata podobały, niektóre odcinki naprawdę miło wspominam i bym w życiu nie przypuszczał, że ten sam typ może napisać tak słabe dialogi jak do Świętej wojny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones