PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 167 992
oceny
6,6 10 1 167992
7,4 13
ocen krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

Od poniedziałku do piątku o 21:00 po 2 odcinki i powtórki o 15:00 na ATM Rozrywka. A mi jak na złość Telewizor się zaczął psuć. Dzisiaj nie dał mi w spokoju obejrzeć. Ale już prawie 6 lat to ma prawo, bo te płaskie się tak psują.

ocenił(a) serial na 10
peggybundyteamo

Też oglądam o 15,

dominik1989

:). Ja sobie zawsze najpierw 21:00 a nastepnego dnia drugi raz wlacze, bo 1 raz nie wystarcza :p. ps dzisiaj lecial fajny odcinek jak w teleturnieju byli :P.

ocenił(a) serial na 10
peggybundyteamo

Wiem. Czekam na odcinek, w którym Al poszedł oddać do biblioteki książkę lokomotywę i ten, w którym wypocił Elvisa. Bo jak w maju dawali to pominęli te 2 odcinki tylko dać 2 dni ten same odcinki.

ocenił(a) serial na 10
peggybundyteamo

No i znowu pominęli 2 odcinki chyba sobie ich na ATM Rozrywka nie obejrzę eh. A to były fajne odcinki.

dominik1989

Jak nie tu, to na filmboxie puszczają, ale tam już są chyba późniejsze sezony (chyba, nie mam filmboxa).

ocenił(a) serial na 10
peggybundyteamo

Oby nowi Bundy nie podzielili losu nowej "Roseanne", cały serial skasowano, mimo wysokiej oglądalności za rzekomo rasistowski wpis Roseanne Barr na Twiterrze. To źle wróży Bundym. Obawiam się, że zamiast tego co pamiętamy, będziemy mieli nabijanie się z tego, czego nie dotyka poprawność polityczna.

dominik1989

Już nie ma szkoda może jeszcze kiedyś powtórzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones