PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 335
ocen
7,6 10 1 4335
Świry
powrót do forum serialu Świry

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Psych_episodes
Do dupy , myślałem że sezon się skończy razem z Monkiem a tu dupa.
. . . .

MoRRs_Z_LaSu

na str. do której podałeś linka jest napisane "Psych has officially been renewed for a fifth season, beginning in July 2010." co oznacza że nowe odcinki w lipcu ponieważ July oznacza miesiąc lipiec a nie styczeń (czyli January)

ocenił(a) serial na 9
sylvii_xx

Zważ na to , że nie pisałem o nowym sezonie , tylko o drugiej części czwartego sezonu. A wpis na stronie widocznie się zmienił bo i musiał się zmienić kiedy wystartowała druga część sezonu.Chciałaś błysnąć , ale niestety nie udało się.

MoRRs_Z_LaSu

Błysnąć to ja nie bardzo chciałam... raczej chodziło mi o sprostowanie, że nie trzeba czekać do stycznia co się nasuwało po zdaniu "Kurde, nowe odcinki dopiero w styczniu."

ocenił(a) serial na 9
sylvii_xx

Skoro ci się to nasuwało , to zdanie "Do dupy , myślałem że sezon się skończy razem z Monkiem a tu dupa." mogło ci dać do zrozumienia, o co mi chodziło. No i nic nie trzeba było prostować bo każdy kumaty gość spojrzy na datę pisanie mojego posta i się zorientuje o czym pisałem. Jednak doceniał wysiłek. <beer>

MoRRs_Z_LaSu

spoko, zakończmy ten temat bo nie chce mi się wdawać z Tobą w dyskusje z tak błahego powodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones