PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 335
ocen
7,6 10 1 4335
Świry
powrót do forum serialu Świry

Cóż za irytujący odcinek!!! Taki nie "psychowski"! Dość, że wyplątany i wymotany do granic możliwości to jeszcze z tak głupią końcówką, że ze złością zamknęłam BestPlayera! I kto u diabła był na tym zdjęciu na końcu??!! Czekając cały sezon na Juliet wpadającą w ramiona Shawna zobaczyłam ją wypłakującą się Lassiemu. Co prawda poświecił dla niej swą ukochaną i ubóstwioną broń, ale jemu bardziej pasowała siostra "Czifs" Karen!!! Co prawda chciałabym już piąty sezon, ale martwię się, że będzie taki rozlazły i nic niewyjaśniający jak ten.
Prawdę mówiąc najgorszy sezon z trzech! Ale i tak... Shawn... :D:D:D

ocenił(a) serial na 7
Buerrin

Mi się właśnie ten odcinek bardzo podobał chociaż był inny od reszty, był poważniejszy i trzymający w napięciu. Shawn potrzebuje jakiegoś nemezis, głównego złego którego co kilka odcinków spotka jak chociażby w mentaliście red john. Już myślałem z umrze ta jego była i będzie szukał zemsty, Shawn z Juliet będzie napewno spokojnie :D Jeszcze Yang mogła by uciec z psychiatryka ;) A na zdjęciu też nie mam pojęcia kto to był :P

ocenił(a) serial na 10
ZlyCzarny

macie napisy PL?


macie napisy PL?


macie napisy PL?


ocenił(a) serial na 7
komornikzmc

Zaciąłeś się?
Nie, nie mamy. Nie lepiej szukać napisów na stronie z napisami?
Angielski się przydaję.

ocenił(a) serial na 10
ZlyCzarny

nie zaciałem się tylko wiadomosc była za krótka ;/

ocenił(a) serial na 9
komornikzmc

Są już napisy .
A co do odcinka to racja , nie taki psych-owski ale niezły.
Trochę jednak za poważnie się zrobiło, pierwsze sezony były świetne , jednak rozumiem producentów , musieli wprowadzić jakiś wątek na wiele odcinków bo by im oglądalność spadła.

ocenił(a) serial na 8
MoRRs_Z_LaSu

Ostatnie odcinki przed finałowym były nieciekawe i nudne... Ciężko było mi przez nie przebrnąć.
A co do tego zdjęcia na końcu to nie myślicie że ten dzieciak obok Yang nie przypomina przypadkiem małego Shoawna??

anielina01

Też o tym pomyślałam. Wygląda trochę jak Shawn. Z drugiej strony Yin może jest synem Yang i tylko podobny jest do Shawna. W każdym razie odcinke mi sie bardzo podobał. Niezbyt psych-owy, ale i tak super.

ocenił(a) serial na 7
Silva

Mysle ze to jest jej syn albo ewentualnie jakies dziecko ktorym sie opiekowala itp. Na poczatku tez myslalem ze to Shawn no ale potem wystarczy sobie przypomniec ze Shawn ze swoja umiejetnoscia kojarzenia faktow i prawdopodobna pamiecia ejedyczna pamietal by kobiete z ktora robil sobie zdjecie w dziecinstwie a wyglada tam na starszego niz w retrospekcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones