PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833595}
6,2 21 867
ocen
6,2 10 1 21867
Żmijowisko
powrót do forum serialu Żmijowisko

Co to za Zmijowsko, skoro nie gra tu Artur Żmijewski??

MBIITF

DOSKONAŁE !!!

ocenił(a) serial na 7
MBIITF

:D <3

ocenił(a) serial na 4
MBIITF

HIT :)

adziaaa81

Jak to mówią, mała rzecz a cieszy, że udało mi się poprawić ponad 40 osobom humor ;) .
Za oglądanie serialu wezmę się jutro, bo te recenzje są dość zróżnicowane.

MBIITF

Obejrzyj. Jeśli serial jest tak dobry, jak znakomita jest książka, na podstawie której powstał, to będziesz zadowolony. Jest na to spora szansa, bo za scenariusz odpowiada sam autor i zapewnia, że jest to bardzo wierna adaptacja. Na razie obejrzałem dwa odcinki i choć znam fabułę i wiem jak to się wszystko rozwinie i skończy, to mam bardzo pozytywne odczucia i mam zamiar oglądać dalej.

niedzwiedzduzi

A więc tak, obejrzałem 1 odcinek na Playerze i jedyne co zrobiło na mnie wrażenie, to widok Domagały któremu wylało się z sedesu i ten późniejszy komentarz- Arek nie był na rybach, a i tak gówno złowił.

Nie ma postaci która nie używa inwektyw, zresztą faktycznie za bardzo to przypomina Belfra szczególnie dialogi nastolatków. Stramowski taki jak wszędzie od swojego pierwszego Pitbulla, Zieliński i Domagała nic szczególnego a o tej czarnoskórej to w ogóle nie rozumiem dlaczego ją wybrali, a nie na przykład Eliza z Rodziny Zastępczej(A.Szwed), zakładając że musi być czarnoskóra dziewczyna?

Jak tak dalej pójdzie, to nawet Żmijewski i Frycz we dwójkę nie uratowaliby tego serialu, który po prostu jest bardzo SCHEMATYCZNY na tle całej reszty rodzimych produkcji tego typu.

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Czemu nie ma Lindy i Kożuchowskiej?

MBIITF

ahahahaha :)
idealnie.

MBIITF

Ale durne pytanie. Gdyby grał Żmijewski to winni być żmijewisko ... lol

ocenił(a) serial na 4
maciekb80

Lekcje języka polskiego (jeśli w ogóle na jakieś chodziłeś) to raczej tylko na te w Zimbabwe ;)

ZSGifMan

A tam;)

ocenił(a) serial na 4
maciekb80

Hehe, ale dowcip ze "żmijowiskiem" i odtwórcą księdza Mateusza uważam za wyjątkowo udany.

ZSGifMan

Dziękuję:)

MBIITF

Za to gra Żulewska to może 'Żulowisko" powinno być ???

Slawek_M_6

Idealny tytuł na kolejny mroczny kryminał z TVN-u ??

ocenił(a) serial na 3
MBIITF

Ja jeszcze wpadłem na dwa tytuły idealnie pasujące do tego serialu, czyli Ch.ujowisko, albo Ku.rwisko.
Ale takim idealnym tytułem dla tego serialu, który opisuje jego jakość to tak naprawdę Paździerzysko.

użytkownik usunięty
MBIITF

Jeden wuj z nim, ironia dobra. Ale poziom debilizmu ostatniego odcinka niewiarygodny:). To nawet nie dno dna, pajac-reyżyser dokopał się do jądra Ziemi.

ocenił(a) serial na 7

Moja ocenę ostatni odcinek podwyższył.
Wszystko się zawiązało w logiczną całość, poszczególne wątki znalazły swoje zakończenie.

Wiedziałam jakie będzie ogólne zakończenie (spojler kto zabił) natomiast zastanawiałam się po co on wraca na to Żmijowisko? I dlatego obejrzałam wszystkie odcinki. Jak w tytule ostatni był z nich wszystkich najlepszy.

Niemniej jednak w całości serialu razi bardzo słaba gra aktorów, czegoś mi brakło, jakiejś głębi postaci? Dialogi drętwe od początku do końca, mało wiarygodne. Dobrze przedstawiony konflikt ojca z synem.

Ode mnie 7/10.
Podobne odczucia miałam po 2 sezonie Belfra, bo 1 był super zagrany i wyreżyserowany.

Serial będzie kultowy. Większego gniota zrobić się nie da. Przebił komunistyczną opowieść o redaktorze Maju (Teleszyński grał). Cudowne nagromadzenie idiotyzmów, braku logiki i psychologii na poziomie żłobka (przedszkolaki bardziej logicznie kreują bohaterów swoich opowieści). Postać tej nastolatki krwiożerczej - absolutny hit. Współczuję aktorom. Żyć z czegoś trzeba, grać co dają. Ale tym serialem przejdą do historii. Żeby wystąpić w takim szansie...

bo_ka_5

straszna lipa badziewie nie serial tylko przeklinaja patologia ehhh

ocenił(a) serial na 4
MBIITF

jaka żmija takie żmijowisko :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones