PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 449
ocen
7,9 10 1 17449
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Nie wiem czemu ale z czasem oglądania tego serialu doszłam do wniosku, że niektóre postacie i ich zachowanie jest strasznie irytujące, Alicia.... chodząca lodowa dama,najbardziej drażni mnie jak umoralnia dzieci sama nie będąc z nimi szczera. Kalinda... i jej totalnie popieprzony związek z mężem...spanie z kim popadnie czy to z facetami czy z kobietami, te jej głębokie spojrzenia, przedłużające się sceny, i wymuszona twardość emocjonalna jest żałosna. Cary... jego manieryczność jest dobijająca... sztuczne reżyserowane uśmiechy, i pozowanie na macho bleeeeeee ogólnie ten serial od 4 sezonu staje się miałki , pozbawiony jakieś logiki, sceny są wymuszone , historie naciągane, flaki z olejem

ocenił(a) serial na 6
Mortycja_filmweb

Prawdę mówiąc, nie można nie zgodzić się z treścią Twojej wypowiedzi ale to dla Kalindy (jest drażniąca, denerwująca, ...itd) oglądam ten serial. Świetnie zagrana ta, wydawało by się, drugoplanowa rola - 6/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones