PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 502
oceny
7,9 10 1 17502
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

4x13

ocenił(a) serial na 10

Rozumiem wahanie Alicii. Firma, której oddała serce wykorzystała ją, oszukując, że to awans. Jednak bardzo podobało mi się podsumowanie Diane: kiedy drzwi się otwierają wchodź, nie czekaj, bo szansa może być ci odebrana.

Jordan jest moim zdaniem podstawiony przez Maddie. I tylko Eli widzi że ten chłopak jest dziwny.

ocenił(a) serial na 10
chatiflatt

Zgadzam się i też podobały mi się słowa Diane , poza tym sama zwróciła uwagę na to jak ona awansowała . Alicia powinna chować dumę do kieszeni..

ocenił(a) serial na 9
chatiflatt

A ja nie rozumiem jej wahania. To nie czas na jakieś moralne rozterki. Trzeba iść za ciosem i jeśli jest szansa, to należy ją wykorzystać, a fakt, że akurat stało się to w takich, a nie innych okolicznościach - no cóż, nikt nie mówił, że życie jest sprawiedliwe. Diane wiedziała, że Alice ma środki pieniężne, ażeby zostać partnerem i dlatego jej to zaproponowała. Z reszta tu nie ma sentymentów. trzeba ratować firmę, a zastanawianie się, czy przypadkiem się kogoś nie uraziło, to czysta strata czasu. Właśnie dlatego uwielbiam tak ten serial. Tu trzeba kierować się rozumem i logiką.

Jordan na pewno ma coś za uszami. Jawnie chce podkopać Elia i coś jest z nim nie tak.

ocenił(a) serial na 10
pietrusia

Macie rację, dumę do kieszeni i korzystać z szansy. Ale - przecież to nie jest typowy awans za osiągnięcia i roboczogodziny, które przepracowała za darmo, tylko zebranie kasy od współpracowników. Gdyby nie groźba bankructwa Diane i Will prawdopodobnie nie zaproponowaliby partnerstwa nikomu. Alicia czuje się niedoceniona, bo ktoś, kto pracuje mniej, został potraktowany tak samo. Trochę ją rozumiem.

Wcale się nie zdziwię, jeśli w kolejnym odcinku skorzysta z wizytówki Cuddy i spotka się z nim na lunchu :)

ocenił(a) serial na 10
pietrusia

Ja przygodę z Good Wife rozpocząłem w zeszłym tygodniu, jestem świeżo po obejrzeniu wszystkich odcinków, wiec trochę inaczej mogę podchodzić do pewnych spraw. Myślę że Alicje bolało bardziej to jak Will i Diane próbowali to rozegrać. Tu nie chodzi o to że czuje się niedoceniona. Pozwolili jej wierzyć że tu chodzi o coś więcej niż pieniądze. Cała ta śmieszna gadka o tym, że już czas dla niej, że doceniają jej wkład w firmę i jej lojalność. Myślę że Alicja jest już na tyle świadoma panujących reali w kancelarii oraz nauczyła się już wystarczająco dużo przez ten okres, by zrozumieć faktyczny powód awansu. Inaczej mówiąc, Alicje zabolało to, że próbowali zrobić z niej idiotkę. Ogólnie serial zajebisty, sfera prawna na bardzo wysokim poziomie, a i wątki główne są bardzo dobrze prowadzone. Jedyne co mnie trochę irytuje/śmieszy to fakt iż przez 3 sezony prawie w każdym odcinku wygrywają w sądzie albo podpisują umowę na grube miliony, a z sezonu na sezon Lockhard & Gardner ma się gorzej finansowo. To może Will i Diane są faktycznie hoojowym szefostwem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones