PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 467
ocen
7,9 10 1 17467
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

6. sezon - i koniec?

ocenił(a) serial na 10

Czy 6. sezon jest ostatnim? Czytaliście coś na ten temat, słyszeliście?

chatiflatt

Dowiemy się pod jego koniec ;) Wszystko zależy od oglądalności i generalnie polityki stacji. R. King twierdzi, że w planie mieli 7 sezonów (o czym świadczy sposób tytułowania odcinków), ale nie oznacza to że nie będzie ich mniej lub więcej. To tak na prawdę zależy od wielu osób i czynników. Ale spokojnie. Sezon 6 się dopiero zaczął. I z tego co wiem będzie podzielony na dwie, jedenastoodcinkowe części.

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

Podzielenie ma zwiększyć widownię?

Jak na razie - jest zaczyn na kolejny hit.

Po co likwidować coś, co jest świetne i sprawdzone...

chatiflatt

Taka forma robienia ~20 odcinkowych seriali jest coraz popularniejsza. Podzielenie ma kilka zalet. Na przykład nie będzie przerw 2-3 tygodniowych pomiędzy odcinkami, które były irytujące. Aktorzy i wszyscy ludzie pracujący przy serialu będą mieli chwilę na odpoczynek i zebranie sił na dalszą część sezonu. A to, miejmy nadzieje, sprawi że serial będzie jeszcze lepszy.
Jeżeli chodzi o ewentualną likwidację to historia pokazuje, że każdy serial - nawet ten bardzo dobry - powinien skończyć się w odpowiednim momencie. Jak było z LOST a jak z Breaking Bad? Jeden serial został na siłę przeciągnięty i jego końcówki nikt nie rozumie, natomiast drugi był zaplanowany od A do Z i cała historia zakończyła się sensownie. Po jednym pozostał niesmak, po drugim zachwyt.

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

No tak, masz rację.

chatiflatt

A ja powiem ci szczerze, że ewentualnym zakończeniem Żony Idealnej przestałem się przejmować. Powód jest prosty, od 3 sezonu rok w rok słyszę, że serial jest zagrożony. I co? Mamy 6 sezon! To nigdy nie był ogromny hit CBS, ale oglądalność ma dość stałą, a co najważniejsze jest to najbardziej doceniany przez krytyków i gremia serial spośród wszystkich produkowanych przez stacje. Martwić się będę w kwietniu i w maju, gdy będą zapadać decyzje. A teraz patrząc na wyniki oglądalność pierwszych dwóch odcinków 6 sezonu, można śmiało powiedzieć, że serial ma się bardzo dobrze.

cxap

Dokładnie :)

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

Ufff... będzie 7 sezon, oficjalnie potwierdzone. A po prawdzie okazało się, że znowu były powody do niepokoju. Od stycznie serial w USA podupadł trochę na popularności, z 10 milionów z hakiem zrobiło się ostatnio 8 milionów z hakiem. Na szczęście CBS stanęło na wysokości zadania.

valonna

Willa nie będzie, Kalindy nie będzie, Finna nie będzie - jak dla mnie mogli zakończyć na 5 sezonie :P

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

Wielu mówiło po śmierci Willa serial się skończy. Sorry, ale ja już o nim, za sprawą genialnych scenarzystów, zapomniałam. Zobaczymy...

użytkownik usunięty
valonna

Dzięki za informacje. Ja tkwiłem w przekonaniu, że sezon siódmy będzie, także nie dramatyzowałem w oczekiwaniu na kontynuację ;)

użytkownik usunięty
chatiflatt

Kolejny sezon powinni zakończyć z przytupem, czyli Peter zostaje prezydentem, Diane sędzią(do 3 razy sztuka), Bishop zabija jedną z czołowych postaci, córka Alicii wchodzi w związem z Carym. Alicia ... nie mam pomysłu ale w sumie ona jest tylko łącznikiem wszystkiego co się dzieje w serialu a sama jest pusta, nijaka. Najlepszym wyjściem było by jakby zostałą żoną Sweeney'a(tego co zabił żonę albo dwie nawet chyba) jako niby spełnienie swych chorych fantazji.

:D

ocenił(a) serial na 10

:D

ocenił(a) serial na 10
chatiflatt

Oczywiście, że nie. Serial nie ma takiej oglądalności jaki miał Ostry Dyżur, za którego powrót do pracy Julianne proponowano gażę 50 milionów dolarów, ale mimo wszystko plasuje się w pierwszej trójce słupków. Wręcz trochę się zdziwiłem, gdy zauważyłem, że to już 7 sezon. Wow.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones