PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 505
ocen
7,9 10 1 17505
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

7x01

ocenił(a) serial na 8

Jak wam się podoba premiera już 7 sezonu ?

ocenił(a) serial na 8
Somepolishgay

Witam, a gdzie mozna znaleźć odcinek ?

ocenił(a) serial na 8
shierien

Póki co bez napisów na tvseriesonline :-)

ocenił(a) serial na 10
Somepolishgay

Jestem wielką fanką, ale ogólnie początek sezonu bez szału. Brakuje mi jakiegoś zwrotu akcji bo wszystko wydaje się do siebie być podobne i powtarzalne (mam nadzieję, że to co mówię ma w ogóle sens). Ale jak na 7 sezon nie jest źle :)

ocenił(a) serial na 9
netopolina

nie no ja myślę, że zwolnienie Eli'a przez Petera było jednak sporym zwrotem akcji i dla mnie przynajmniej, sporym zaskoczeniem; a odcinek w porządku, szczególnie że niewiele jest seriali, które trzymają solidny poziom aż tyle sezonów

ocenił(a) serial na 10
Elinor

TAK! To zdecydowanie na plus, mam nadzieję że Eli pokaże moc złośliwości itp i że coś fajnego z tego wyniknie :)

netopolina

Alicia poza kancelarią, pracująca jak wyrobnica na ewentualne 135 dolarów, zmienia zdanie nt. kandydowania Petera na wiceprezydenta, godzi się na alians z Canningiem... Eli jako wróg Petera... Nowa przyjaciółka na horyzoncie... Cary mający dość partnerów - naprawdę coś tu się powtórzyło? Według mnie niezła karuzela na początek sezonu :-)

ocenił(a) serial na 8
Somepolishgay

Eli oglada dead snow 2!!!! jak dla mnie bomba za ten szczegol!!! :) Poza tym poczatek sezonu uwazam za udany :)

ocenił(a) serial na 7
Somepolishgay

Podoba mi się, a już chciałam spisać serial na straty po końcówce 6 sezonu. Alicia zdaje się być zdeterminowana do zdobycia niezależności , choćby za cenę paktowania z Louisem Canningiem, którego uwaga o jej charakterze bardzo była potrzebna i jej i widzom :) Może dzięki uświadomieniu sobie roli wiecznej "przepraszaczki" nasza good wife wyzwoli się z tego już nudnego schematu. Ciekawie zapowiada się też starcie Peter-Eli Gold, przyznam, że takiego zwrotu akcji się nie spodziewałam, ale pasuje do Petera, to taki koniunkturalista.

ocenił(a) serial na 8
Somepolishgay

wszystko fajnie, ale co z kalindą? będzie w 7 sezonie?

ocenił(a) serial na 8
marynka_2

Odeszła z serialu na dobre :-) Za nią lukę zapewni pewnie prawniczka z sądu (Cush Jumbo) lub nowy śledczy Alici (Jeffrey Dean-Morgan).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones