PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 494
oceny
7,9 10 1 17494
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

W USA już trwają dyskusje co CBS wywali z ramówki. Co najmniej jeden z tych tytułów idzie do kasacji: Żona idealna. Kryminalne zagadki Nowego Yorku i Mentalista. Jeśli któryś z nowych dramatów się utrzyma, wywalą na pewno dwie "starocie".

Skala oglądalności zbliżona. Co gorsza słupki każdego z wymienionych seriali nie budzą zachwytów włodarzy CBS.

Tylko nie Żona idealna, to obecnie mój ulubiony serial.

ocenił(a) serial na 10
cxap

Trzeba trzymać kciuki. Dzięki za info o sytuacji serialu.

cxap

Zagadki i Mentaliste mozna wyrzucic moim zdaniem :) lubie Mentaliste ale juz wystarczy. a Good wife bardzo bym chciala zeby bvyla kontynuacja.

ocenił(a) serial na 9
cxap

CO CO CO CO CO CO CO CO CO CO CO CO CO?!!!!! Nie! Uwielbiam i "The Good Wife" i "Mentalistę". Jednak ten pierwszy ma większe szanse na kasację, jako że reszta tytułów jest popularna poza Stanami. No ale "Żona..." ma na koncie Złotego Globa dla Julianny i kilka nominacji...
Wiadomo, kiedy wyjdzie jakaś decyzja lub więcej informacji?

Gleek99

Nie(stety) obawiam się, że będziemy żyli w niepewności co najmniej do maja/czerwca. Ma to wady i zalety.

Na plus: sezonu czwartego Żony idealnej na pewno nie zakończą na 12 - 13 odcinkach, tylko będzie pełny sezon. Oglądalność serialu spadła po zmianie dnia i pory emisji po 2 sezonie z 13 do mniej więcej 11. Teraz jest mniej więcej 10. To nie jest dramatyczny spadek jak u Mentalisty. Kryminalne Zagadki Nowego Yorku były natomiast zagrożone już w ubiegłym roku.

Minus, decyzji co i jak z serialne na pewno nie dostaniemy przed finałem 4 sezonu. Wszystko zależy od tego jak obecny sezon ocenią recenzenci i jak przyjmą go widzowie.

Rywalizująca bezpośrednio z Żoną idealną Zemsta ze stajni ABC spadła poniżej 7 milionów, w czasie gdy Żona miała ostatnio prawie 9,5 miliona widzów. Odbieram to jako światełko w tunelu, bo zdaniem analityków Revenge w ABC ma mocna pozycję. Sam nie wiem dlaczego, ale ma.

ocenił(a) serial na 9
cxap

Revenge jest serialem bardzo nierównym, ale ma swoją widownię. Nadaje się i dla dorosłych, i dla nastolatków, czego nie do końca można rzec o The Good Wife.
Mam wrażenie, że 4. sezon TGW jest najgorszym póki co, mąż Kalindy mnie niesamowicie irytuje. Mentalista ma bardzo nierówną oglądalność, ale średnia wynosi pewnie mniej więcej tyle samo, co u TGW.
Tych wszystkich "CSI" jest tak dużo, że za jedną kasację fani przeżyją; zwłaszcza, że NY nie jest chyba najpopularniejszą wersją. No ale ma wyższą oglądalność niż Mentalist i TGW.
Ciekawa jestem, co zrobią z np. Elementary", które jest chyba dość popularne, i z Person of Interest, przy którym nie zauważyłam żadnego zainteresowania. Jednak TGW ma chyba najgorzej - niedziela to ciężki dzień. "Revenge" i "Once Upon a Time" na ABC, coś jeszcze na innych kanałach, tak przypuszczam, plus Gra o tron kiedyś wróci.

ocenił(a) serial na 9
Gleek99

uważam że danie revenge kolejnego sezonu jest pomyłką. nie zgadzam sie ze TGW jest tylko dla cześci widzów, oglądam go wspolnie razem z mamą oraz moja kuzynka która jst nastolatką. CSI:NY kocham ale uważam zę powinni pomysleć o zakończeniu go, jest świetny ale pora ruszyć na przód. mentalista w sezonie jest jak sinusoida, raz ma świetne odcinki aby później zaserwować nam kilka odcinków słabych aż nie powiedzieć nudnych.

ocenił(a) serial na 9
Carboneum

Revenge miało bardzo mocny, trzymający w napięciu finał. Tak to jest, pierwsze i ostatnie odcinki ma świetne, a reszta jest raczej drętwa.
To gratuluję rodziny. Zazdroszczę. Chodziło mi o to, że nie trafi do każdego odbiorcy. Wielu Polakom się nie spodoba. Raczej nie jest prostą, tanią rozrywką, jakiej niektórzy poszukują.
Skoro tak mówisz...
Tak to bywa z police proceduralami. Mają trzymać w napięciu w momentach szczytowych, (tuż przed hiatusem). No ale nie każdy odcinek może zapierać dech w piersiach.

ocenił(a) serial na 10
Gleek99

"Wielu Polakom się nie spodoba. Raczej nie jest prostą, tanią rozrywką"

Ja bym powiedziała, że nie chodzi o to, że nie jest to prostą rozrywka, ale że serial odnosi się do sytuacji politycznej, ekonomicznej i zwyczajowej USA. U nas tak nie jest, my tego nie znamy, możliwe że nie rozumiemy, a przez to może nas to nie ciekawić, nie bawić, nie interesować.

dzebedisa

A mnie się w Żonie idealnej właśnie to się najbardziej podoba, że nie jest to serial oderwany od rzeczywistości, ale dziejący się w rzeczywistości. Oglądanie go na bieżąco może dużo nauczyć o sytuacji w Ameryce. Tej Ameryce, która tak wielu kocha i wielbi, a nic o niej nie wie. Dla mnie TGW jest ciekawa, interesująca i mam wiele zabawy za każdym razem kiedy ją oglądam. No i ten smakowity sarkazm na salach sądowych, mniam :)

ocenił(a) serial na 8
cxap

Mój też, mam nadzieję, że będą go kontynuować. Uwielbiam Juliannę Margulis.

ocenił(a) serial na 8
malwach

gdzie można obejrzeć 12 odcinek 4 sezonu?

umc__

kinomaniak tv

ocenił(a) serial na 8
stormysoul

dziękuje :)

ocenił(a) serial na 8
umc__

lub i i t v

cxap

czy w sezonie 4tym będzie tylko 16 odcinków? Myślałam,że 20 z hakiem jak w poprzednich:( wiadomo już coś,czy serial będzie kontynuowany?

ocenił(a) serial na 8
avosette

Jeszcze wyrok nie zapadł, możecie polecić jakieś strony oprócz i itv na której jest limit?

avosette

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Jeśli jednak tak się stanie, to oznacza koniec serialu. Nawet jeśli nie będzie 5 sezonu, to liczę, że przynajmniej czwarty zachowa 22 czy 23 epizody, a nie zmuszą scenarzystów do ścięcia historii nagle i brutalnie do 15 czy 16 epizodów.

Na zagranicznych forach do niedawna funkcjonowała teoria, że być może CBS nie anuluje Żony idealnej, zamawiając niepełny, około 12-odcinkowy sezon, emitując go w pierwszej połowie 2014 roku.

ocenił(a) serial na 10
cxap

Nie wierzę w to co czytam... Tak słaba jest oglądalność?

chatiflatt

Niestety, ale Żona idealna nigdy nie była wielkim hitem CBS. Teraz zaś regularnie nie przebija progu 10 milionów widzów. Dla przyzwyczajonej do sukcesów CBS to słaby wynik.

ocenił(a) serial na 10
cxap

Czy to oznacza koniec Lockhart/Gardner?

chatiflatt

bardzo możliwe

ocenił(a) serial na 9
cxap

Niestety taki wynik dla tej stacji nie jest zadowalający. Jednak mam taką małą nadzieję, że nie zawsze oglądalność jest tak ważna, a serial jest na poziomie, więc może go zostawią...

cxap

Ja wierzę, że serial pozostanie. Josh Charles podpisał ostatnio umowę na 5 sezon (a był jedną z 2 osób, która miała umowę tylko na 4 sezony) i mam nadzieję, że to oznacza, że nie wszystko jest stracone.

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

Ewentualnie pozostaje opcja przejęcia przez inną stację. Tak jak "Damages". Dwa ostatnie sezony emitowała inna stacja, a finałowy sezon był najlepszy.

cxap

Według tych informacji nie powinniśmy się obawiać, że serial The Good Wife nie zostanie przedłużony:
http://tvline.com/2013/01/04/tv-shows-renewed-cancelled-2013-abc-nbc-cbs-fox-cw/ 2/

ocenił(a) serial na 9
tyrankafw

http://tvline.com/2013/03/11/cbs-season-finale-dates-ncis-big-bang-theory-good-w ife/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

spleeno

W linku przez Ciebie podanym jest mowa o ostatnim odcinku sezonu 4. Ale nikt nie mówi, że nie będzie 5 sezonu (?)

ocenił(a) serial na 9
tyrankafw

:) musiałem pobieżnie zerknąć/albo zasugerować się jakimś komentarzem

spleeno

No ja na początku też tak pomyślałam :)
Ale z tego linku wynika 1 dobra informacja - do końca sezonu odcinki będą wychodziły bez przerwy - co tydzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones