PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 494
oceny
7,9 10 1 17494
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

David Lee

ocenił(a) serial na 10

Czy nie uważacie, że David Lee powinien dostać własny serial? Mam szczerą nadzieję, że
coś takego nastąpi po anulowaniu "The Good Wife", co nie oszukujmy się nastąpi za jakieś
2 lata (jęsli uda się, żeby serial miał 6 sezonów to będzie istny cud, ponieważ oglądalność
nie jest zbyt wysoka). Pomimo tego, że szczerze kocham "The Good Wife", który moim
zdaniem jest obecnie jednym z najlepszych seriali na rynku, to bardzo chciałbym zobaczyć
losy Davida Lee.

ocenił(a) serial na 10
mich18

Fakt, David Lee to jedna z najciekawszych i najlepiej zagranych postaci w ,,The Good Wife" i chyba jedyny minus jest taki, że jest go tak mało, ale jednak jeszcze ciekawszą wizją serialu wydaje mi się taka z Eliem Goldem jako głównym bohaterem. Zwłaszcza dlatego, że byłby to już serial przede wszystkim polityczny, a nie prawniczy i, patrząc na to jak w ,,Żonie idealnej" świetnie prowadzony jest ten bardziej drugoplanowy wątek niestety, mógłby być to serial absolutnie genialny i właściwie bez konkurencji, bo nie ma za wiele dobrych seriali politycznych, a prawniczych trochę już jest. Jak dla mnie to czasem aż się prosi, żeby Eli i jego polityczno-wyborcze gry miały własnego spin-offa. Tak sobie zamarzyłam trochę, ale obejrzałabym oczywiście każdy nowy serial z którąś z drugo i trzecioplanowych postaci, a nawet epizodycznych, bo tu wszystkie postacie są niesamowicie ciekawie napisane, co jest dla mnie największą zaletą tego serialu zresztą.

ocenił(a) serial na 10
_Milady_

Zgadzam się z Tobą, również Eli Gold jest rewelacyjnym bohaterem - i więcej go na ekranie tym bardziej człowiek zaczyna sie nim interesować. Ogólnie "The Good Wife" ma świetnych bohaterów drugoplanowych i epizodycznych. W innych serialach często jest tak, że 3-4 postacie są ciekawe, a reszta mdła, w przypadku TGW wszyscy mają jakąś interesującą historię do opowiedzenia.

ocenił(a) serial na 10
mich18

Całkowicie się zgadzam. Jedna z lepiej zbudowanych postaci w serialu.

ocenił(a) serial na 10
mich18

Aktor grający Davida Lee grał również w 1 sezonie "24", gdzie wypadł świetnie, a jego bohater był bardzo ciekawy i złożony. Polecam.

ocenił(a) serial na 9
HaRdBucK

Potwierdzam, oglądam właśnie 24 i faktycznie jest tam. Ale dość mało go jak dotąd (jestem w 2/3 pierwszego sezonu).

Zgadzam się również co do Eli Golda - moja ulubiona postać w TGW.

ocenił(a) serial na 9
mich18

uwielbiam faceta! mysle, ze pasuje do roli idealnie: poczucie humoru, blyskotliwosc, uszczypliwosc i bardzo przyziemne podejscie do zycia. z sezonu na sezon sie rozkreca, jest konkretny, nie owija w bawelne i zawsze mowi to, co mysli. chetnie widzialabym go w roli protagonisty, niekoniecznie w serialu prawniczym... gosc ma niewatpliwy talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones