PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 494
oceny
7,9 10 1 17494
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Zastanawiam się nad obejrzeniem tego serialu bo pierwsza połowa pilotowego odcinka mnie nie zaciekawiła i serial wydaje mi się nijaki. Chciałabym wiedzieć w jakim kierunku idzie ten serial tzn. czy są tu intrygi prawnicze na miarę "Układów", czy może fabuła toczy się głównie wokół życia prywatnego i rozterek tytułowej bohaterki?

ocenił(a) serial na 10
madziula8421

Można powiedzieć że w nim jest wszystko .. . przekręty prawnicze, rozterki życia osobistego, trochę zagadek dotyczących zbrodni czy morderstw i próby ustalenia sprawcy ( cząstka "Kryminalnych zagadek" ). Jest naprawdę dużo wątków , ale trzeba przyznać, że cały serial opiera się głównie na tematyce z działu prawa. Według mnie godny polecenia.

Ana_bossu

Ja również mogę polecić. Co prawda wątek życia prywatnego głównej bohaterki przewija się w mniejszym lub większym stopniu w każdym odcinku, ale tak naprawdę każdy odcinek to historia odrębnego procesu sądowego i wokół niego i oskarżonych w nim osób kręci się akcja. Coś jak "prawo i porządek" albo "krok od domu".

ocenił(a) serial na 9
madziula8421

Serial później bardzo się rozkręca, mniej więcej od połowy 1 sezonu i jest w nim o wiele więcej wątków niż "sprawa odcinka". Są m.in sprawy osobiste i rodzinne, rozgrywki w kancelarii, a także wątek polityczny związany z mężem Alicii. Duży nacisk kładzie się na rozwój bohaterów, nie jest to serial w rodzaju "CSI. Choć nadal w każdym odcinku jest odrębna sprawa, to schodzą one trochę na dalszy plan. Serial jest świetny i gdy zaczynałam go oglądać nie spodziewałam się, że będzie czymś o wiele więcej niż prawniczym "proceduralem"

ocenił(a) serial na 10
Aga_darkside

Dziękuję za podpowiedzi. Postanowiłam oglądać dalej, mimo, że nie lubię seriali gdzie akcja w każdym odcinku toczy się wokół innej historii. Na szczęście jest tu ciekawy wątek życia głównej bohaterki i jej mężulka:) Na razie jestem na 4 epizodzie i serial powoli mnie wkręca. Zachęcające są tez wasze posty więc nie pozostało mi nic innego jak oglądać dalej:)

ocenił(a) serial na 9
madziula8421

cóż... pozostaje tylko Moda na sukces :) tam w każdym odcinku jest o tym samym ;)

pinks

Cóż, ja znam inne ale ty rozumiem, że polecasz B&B. Gratuluję gustu.

użytkownik usunięty
tx_men

przeciez to byl zart! wyluzuj!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones