PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 449
ocen
7,9 10 1 17449
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

http://insidetv.ew.com/2014/10/15/archie-panjabi-leaving-good-wife/

mega wielka strata... ciekawe jak zakończą jej wątek ; o

ocenił(a) serial na 10
kluza_90

Spoiler alert.


myślę że wątek z Bishopem może mieć z tym coś wspólnego :P

ocenił(a) serial na 10
kluza_90

Jest to jakaś strata, tu się zgadzam, ale TGW straciło Kalindę tak naprawdę dobre kilka sezonów temu :c

Prawda jest taka że olali sobie jej wątek i absurdalne jest
że w taki sposób odizolowali jej postać od Alicii, a więc też także od głównego -bądź co bądź - wątku serialu.
Jakoś romans z Carym tego nie rekompensuje. Bez sensu wprowadzali też drugię inwestygatorkę (?) której teraz i tak praktycznie nie ma, no ale pracuje dla kancelarii więc jedna z nich jest zbędna.

Archie nie dostaje nawet żadnego czasu ekranowego z Julianną,
co jest kompletnie absurdalne, zwłaszcza że Kalinda pracuje dla Alicii.

Podsumowując, mam nadzieję że Archie dostanie jakiś dobry serial i będę miała dwa fajne seriale na miejsce jednego.

kluza_90

Tytuł nagłówka powinien brzmieć: zmiany w obsadzie, a nie darcie, że Kalinda odchodzi. Ja rozumiem, że to fejm, ale to to powoduje, że wiadomo jak zakończy się zwrot z ostatniego odcinka i to jest nie cool.

ocenił(a) serial na 10
kluza_90

no tak dokładnie zrobiłam to dla fejmu :D hahaha :D sorry ale rozwaliło mnie to zdanie xD

a po drugie, odejście Archie z serialu nie oznacza, że wykorzystają to jako zwrot w ostatnim odcinku sezonu ( in my opinion ;) )
Twórcy mają teraz wielkie pole do popisu, żeby jakoś fajnie poprowadzić akcje serialu i zakończyć wątek Kalindy z takim rozmachem jak to zrobili w przypadku Willa i mam ogromną nadzieję, że tego nie spieprzą...



kluza_90

Ok ok ;)
Nie chodziło mi o ostatni odcinek sezonu, tylko wymyśliłam sobie, że już teraz (w sensie: w konsekwencji tego działania, soon) ją Bishop sprzątnie / będzie musiała sama zniknąć / wyjechać po tym jak złamała kartę (chyba do trackingu), którą miała podłożyć Lanie.

Teraz myślę, że Kalinda zmienia swój modus operandi i za bardzo się wplątuje, dotąd prowadziła ryzykowne życie, ale starała się nie popadać w relacje i nie traciła czujności.
A może się starzeje i kupi sobie hodowlę alpak, które będzie karmić razem z zaborczą dziewczyną (nieeee ;-p).

ocenił(a) serial na 8
kluza_90

Aż do oglądnięcia końcówki 10 odcinka miałem nadzieję, że Ridley Scott nam zaserwuje akcję, której nie powstydziłyby się hollywódzkie produkcje. Mianowicie marzyło mi się, że Kalinda podejmie decyzję o zlikwidowaniu Bishopa. Cały odcinek z perspektywy Kalindy poświęcony temu zadaniu mógłby być czymś naprawdę wyjątkowym.

kluza_90

Dzisiaj natknęłam się na aktorkę wcielającą się w postać Kalindy w innym serialu:
http://www.filmweb.pl/serial/Upadek-2013-645514
Może tam dostała ciekawszą rolę :)

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

Z tego co wiem to Archie ma zagrać główną rolę w serialu dramatycznym, który będzie emitowany w sezonie 2015/2016.

ocenił(a) serial na 10
zocha_olesinska

ooo a to ciekawe...wiesz coś więcej? tytuł? :)

użytkownik usunięty
kluza_90

Ale to spojler w tytule, nie ładnie tak robić. Zatem niech się ten serial skończy na 6 sezonie...

użytkownik usunięty
kluza_90

Wielka szkoda. Zawsze rozbrajało mnie, gdy ludzie pytali ją kim jest, a ona z przeciągłym spojrzeniem odpowiadała krótko: "Calinda". Ludzie mieli tendencję do bycia względem niej uległym. No, może poza Bishop'em ;) Charyzmatyczna kobieta. Wielka strata dla serii. Porównywalna do odejścia Will'a.

użytkownik usunięty

Wszystko ma swój koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones