PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 494
oceny
7,9 10 1 17494
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Kalinda

ocenił(a) serial na 10

Co sądzicie o Kalindzie?. Oglądam ten serial i jak patrze na nią to nasuwa mi sie jedna myśł "so fu..ng hot", nie wiem czy to jej gra, czy też ona jako ona, bo nie kojarze jej z innych filmów, ale musze stwierdzić ze jest w tym serialu mega sexi:))

daro79

Zgadzam się!Kalinda jest jak dla mnie najciekawszą osobą w serialu. Ogólnie serial jest bardzo fajny, ciekawe wątki, interesujaco przedstawione działanie prawa w USA. Wracając do postaci Kalindy moge stwierdzić jedno: jej wzrok hipnotyzuje hehehe, nie dziwie się, że skutecznie pozyskuje informacje, które ją interesuja. Mam nadzieje, iż w kolejnych odcinkach otworzy się przed Alicją i opowie co nieco o sobie. Jak narazie tyle w tym temacie. Wiadomo kiedy będą kolejne odcinki?

ocenił(a) serial na 10
Kim4

Jej oczy mogą zahipnotyzować:), z tego co widziałem kolejny odcinek jest 11 stycznia.

daro79

Pysznie!Do usłyszenia po kolejnym odcinku, dziekuje za info.

ocenił(a) serial na 10
daro79

Wydaje mi się, że to lesbijka (taka rola oczywista) ;)

ocenił(a) serial na 10
Norchy

wydaje sie byc bi:)

ocenił(a) serial na 9
daro79

Kalinda jest szałowa, a na dodatek czterdziestka na karku ...

w ogóle te kobiety tam są doskonale obsadzone ....

ocenił(a) serial na 9
daro79

moze i jest sexy, jak przystalo na 'indian girl', ale jak dla mnie jest w niej trochę sprzeczności... niby silny charakter/osobowość, a z drugiej strony łagodny głos/sposób mówienia... te dwie rzeczy ,moim zdaniem, sie ze soba gryzą..... z takim głosem mogłaby czytać bajki dzieciom, a nie przeprowadzać śledztwo ;P

ocenił(a) serial na 10
poisonka

przede wszystkim jest bardzo spostrzegawcza i inteligentna, poza tym ten łagodny głosik powoduje ,ze jest taka skuteczna i jest w stanie wyciagnąc wiele informacji:)

ocenił(a) serial na 9
poisonka

bo to jest gra. swoim cichym spokojnym głosem zachęca do zwierzeń. A jej seksualność to broń. Jak zauważyłaś ta postać jest cała zbudowana ze sprzeczności, łagodny głos, ostry strój, wszystko jedno jej też czy śpi z kobietami czy z facetami, niby silna osobowość ale czasem otwiera skorupę i pokazuje jakieś prawdziwe uczucia (gdy Alicja zerwała z nią kontakt). Bo jak ciekawie opisała to pani Psycholog ze Scrubsów: każdy jest takim marshmallowem w środku ;))))))) .

ocenił(a) serial na 10
daro79

Czy tylko mnie ona denerwuje? Nie chcę tu wszczynać żadnej zawziętej dyskusji, po prostu jej postać nie przypadła mi do gustu. Wciąż mam wrażenie, jakby scenarzyści na siłę próbowali zrobić z niej największą tajemnicę serialu. Dla mnie to jest bohaterka w stylu: spada nam oglądalność? Niech Kalinda ma romans z gliniarzem, albo nie - niech wybije komuś szyby w samochodzie. I wszystko to dość kiepsko się ze sobą łączy. Moim zdaniem oczywiście, nikogo tu nie potępiam za sympatię do niej.

ocenił(a) serial na 9
individuel

Ja też nie przepadam za postacią Kalindy. Nie przekonuje mnie jej tajemniczość, która nie jest współmierna do faktów. Jej mąż miał jawić się jako mega niebezpieczny typ a tu co? Pierwsze co, to idą się bzykać i prowadzą ze sobą gierki słowne. Po to była ta cała scena z fotelem, siekierą i nie wiem, czym jeszcze? Nie podzielam zachwytów nad tą postacią.

ocenił(a) serial na 10
zielonamarchewka

Do tego jeszcze nie doszłam, ale obecnie jestem tuż po wątku z przesłuchaniami w prokuraturze i jeszcze bardziej jej nie lubię ;d

individuel

Ja mam wrażenie, że postać ta z początku nie wzbudza sympatii, ale z czasem można ją polubić. Z odcinka na odcinek jest coraz mniej tajemnicza i z odcinka na odcinek coraz bardziej ją lubię, chociaż na początku serialu nie należała do mojej grupy ulubionych postaci. A akurat wątek z siekierą i cały początek 4 sezonu to dla mnie była porażka tego serialu :P

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

Całe szczęście teraz jest jej mniej i dużo lepiej mi się ogląda :)

ocenił(a) serial na 9
daro79

Kalinda jest świetna. Aktorka też doskonale dobrana do tej roli. Niby tajemnicza, wszystkich trzyma na dystans, ale zaskakuje mnie ile potrafi zrobić, żeby chronić Alicie.

daro79

Tak, dobrana do roli jest doskonale - jak większość aktorów w tym serialu :) Też ją lubię, ale niestety nie ma jej za wiele. A jak już była (mam tu na myśli początek 4 sezonu), to wątek z nią związany był dosyć kiepsko napisany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones