PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
12 307
chce zobaczyć
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Ma spory potencjał......

ocenił(a) serial na 10

mocny początek (możemy się tylko zastanawiać kiedy postać Notha powróci na pierwszy plan i zacznie mieszać....znaczy oby tak było), jak zawsze doskonała Margulies i sala sądowa, której nigdy za mało.

użytkownik usunięty
Groucho

Po pierwszym odcinku jestem mile zaskoczony i mam ochotę na następny. Świetnie zagrany, ciekawy. Szykuje się bardzo porządny serial.

ocenił(a) serial na 8
Groucho

obejrzałam już 3 odcinek i czekam z niecierpliwością na kolejne. dobry dramat, wyważony i z klasą, głównie przez postać głównej bohaterki, która zdobywa sympatię od pierwszych chwil. z ciekawych drugoplanowych postaci to oczywiści pani detektyw i być może młody prawnik-konkurent, który w trzecim odcinku pokazał pazurki. ciekawa jestem Notha, zwłaszcza co dalej, kiedy wyjdzie z więzienia.

ocenił(a) serial na 10
Groucho

zgadzam się w 100% :) serial rozkręca się z odcinku na odcinek!

Groucho

Świetny serial. Z niecierpliwością oczekuję każdego odcinka. Julianna Margulies w roli Alicii Florrick spisuje się idealnie!

ocenił(a) serial na 10
Groucho

Po nieudanym "Canterbury's Law" ten serial jest świetny. Obok "Glee" i "Mercy" najlepsza nowość w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 10
Groucho

Zaczyna naprawdę realizować swój potencjał......Oby się nic nie popsuło, a
będzie świetny sezon.

ocenił(a) serial na 7
Groucho

Racja racja moim zdaniem najlepsza nowość jesieni :)

ocenił(a) serial na 9
sebek2000

Ja dopiero teraz zaczęłam oglądać, bo dużo ludzi chwaliło i strasznie mi się podoba! W ferie świąteczne mam zamiar nadrobić 10 odcinków. :)

ocenił(a) serial na 8
Groucho

gdzie można obejrzeć ten serial online? nigdzie nie mogę go znaleźć :(

użytkownik usunięty
Groucho

Jeśli chodzi o mnie, to potencjał został zmarnowany. Spodziewałem się wciągającego dramatu kobiety po przejściach, zdradzonej przez męża-polityka, próbującej się odnaleźć w normalnym świecie. Myślałem, że zobaczę dużo intryg politycznych, pierwszorzędnych dialogów, a niestety dostałem typowy sądowy procedural. Wszystko jest w nim przewidywalne i monotonne. Wielka szkoda, naprawdę. No, ale cóż, nie każdy serial może być jak "Mad Men"... niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones