PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 469
ocen
7,9 10 1 17469
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Czy warto się za niego zabierać? Czy w każdym odcinku mamy do czynienia z inną sprawą prowadzoną przez główną bohaterkę?

ocenił(a) serial na 9
Brooklynne_Accola

wart :) ja od kilku dni oglądam. Wciągający jest :) Tak, w każdym odc jest inna sprawa, każda jest inna i każda nie przynudza :) Pozdrawiam.

Brooklynne_Accola

Warto :) Nie wszystkie sprawy prowadzi główna bohaterka. W tym serialu co prawda jest ona najważniejsza, ale bohaterowie drugoplanowi i gwiazdy gościnne również odgrywają dużą rolę. A sprawy są naprawdę ciekawe. Niektóre oparte na prawdziwych wydarzeniach (oczywiście nieco przekolorowane), chociaż jest też wiele sprzeczności i nierealności (ale na to chyba zwracają uwagę głównie ludzie z branży). I polecam nie zniechęcać się po kilku pierwszych odcinkach. To jeden z tych seriali, który z odcinka na odcinek staje się lepszy.

tyrankafw

prawda prawda prawda :) ja akurat też jestem tutaj absolute beginner; intrygowały mnie opowieści o tym serialu i sam temat, w chwilowym przypływie wolnego czasu zmusiłam się do obejrzenia więcej niż jednego odcinka - i dopiero przy 1x09 pomyślałam "woooow, to jest dobre"! A potem już z każdym kolejnym odcinkiem - tylko lepiej :)
Jestem po 1x17, jak na moje skromne doświadczenie i ogólną niechęć do seriali i znudzenie nimi, mówię - warto dać sobie chwilę z tym serialem, po stokroć warto! :)

ocenił(a) serial na 8
Brooklynne_Accola

a poza tym postacie występujące (te drugo i trzecio planowe) sa tak barwne i niesamowicie charakterystyczne. Każda jest inna i śledzi się ich poczyniania z zapartym tchem. Dla tych sędziów i sędzin i prawników chociażby warto go oglądać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones