PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
12 307
chce zobaczyć
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Polecam

ocenił(a) serial na 10

film super ogląda się z zapartym tchem mi bardzo odpowiada tematyka prawnicza, ciekawa fabuła w częsci pierwszej a co w drugiej? no będzie się działo?

ocenił(a) serial na 10
szperliczka

Ja również polecam. Jestem w połowie pierwszego sezonu i właśnie zachwycam się tym serialem. Na prawdę warto przebrnąć przez parę pierwszych średnich odcinków. Mniej więcej od ósmego epizodu serial porządnie wkręca.

ocenił(a) serial na 10
madziula8421

Muszę jeszcze dodać, że co dziennie oglądam po parę odcinków i co dzień, od trzech dni daję oczko do góry. Zaczęło się u mnie od oceny 7/10, dziś już jest 9/10. Serial jest świetny. Niesamowicie ciekawe przypadki prawnicze, inteligentne teksty, mega ciekawe potyczki na salach sądowych, piękne, nieco pedantyczne zdjęcia no i genialnie wpasowany, nie mniej ciekawy, osobisty wątek głównej bohaterki (aktorka, która ją zagrała ma u mnie tak wysoką ocenę jak cały serial). Jeśli ktoś się zastanawia to śmiało zabierać się za oglądanie bo ten serial zasługuje na dużo większą liczbę zwolenników!

ocenił(a) serial na 10
madziula8421

serial jest naprawdę niesamowity! a drugi sezon zapowiada się znakomicie!

ps. świetna akcja w 4 odcinku 2 serii z Kalindą i autem. kto oglądał, ten wie. ;-)

ocenił(a) serial na 10
morphine_

Zgadza się, Kalinda to ostra babka :) Ciekawe czemu ukrywa swoją przeszłość. Już nie mogę się doczekać następnego odcinka bo zdaje się, że nowa spryciula startująca w wyborach nieźle namiesza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones