PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 482
oceny
7,9 10 1 17482
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Pytanie o dom

ocenił(a) serial na 10

W 3. sezonie Florrickowie kupują dom, ponieważ z mieszkania wynajmowanego muszą się wyprowadzić w ciągu 10 dni.

W S04E02 powraca wynajmowane meszkanie. Najpierw Alicia czeka na telefon od Elia, a dzieci siedzą w salonie, później wraca po pracy, a Peter wita ją z winem.

Najpierw zarządcą kamienicy był Hindus, w 3. sezonie zarządca się zmienił i kazał im się wyprowadzić. OK. Kupili dom. O co chodzi z tym mieszkaniem i domem?

chatiflatt

Jeśli dobrze pamiętam historia wyglądała tak:
- sprzedali dom po aferze z udziałem Petera i Alicja wynajęła mieszkanie dla siebie i Petera
- później Alicja wynajęła drugie mieszkanie dla Petera
- gdzieś w międzyczasie dowiedziała się ze musi wykupić mieszkanie albo się wyprowadzić - zaczęła szukać mieszkania, ale ostatecznie z tego zrezygnowała bo sprawa się rozwiązała sama (już nie pamiętam jak)
- Alicja zarobiła trochę pieniędzy i chciała kupić coś większego; od pośredniczki dowiedziała się, że jej dawny dom jest na sprzedaż; chciała go kupić ale wykiwała ją teściowa
- Peter odkupił ten dom od swojej matki (której chyba nie było do końca na to stać) i się tam przeprowadził; jeśli się nie mylę sprzedał stare mieszkanie

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

Ja to wszystko wiem :) Ale 3. sezon kończy się tym, że Peter i dzieci przeprowadzają się do domu. W ostatnim odcinku tuż na końcu Peter odgrzewa w mikrofalówce pizzę i rozmawia z Alicią, namawia ją, aby została na kolacji. Ona odmawia jednak, wychodzi, a na progu zatrzymuje się i spogląda w okno i obserwuje, jak jedzą kolację. I zastanawia się, czy nie wrócić.

A w 4. sezonie znowu mieszkają w wynajmowanym mieszkaniu :)

chatiflatt

Ale w 4 sezonie w wynajmowanym mieszkaniu mieszka tylko Alicja. Nic się nie zmieniło, Peter mieszka w domu który odkupił od matki. W mieszkaniu Alicji może się pojawia w 4 sezonie, ale chyba w ramach gościa. Przynajmniej ja tak to pamiętam :)

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

Dzięki za wyjaśnienie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones