PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 498
ocen
7,9 10 1 17498
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Jak Nazywa się kawałek który leci na reklamówkach Good Wife na Hallmark'u, ten z napisami o nagrodach i że to najlepszy serial i takie tam. Alicia Frolic chyba jedzie w nim w windzie i jakaś laska właśnie tam śpiewa "..feels like home" czy jakoś tak.

kitsune_filmweb

Hej własnie ja też jestem ciekawa tej piosenki daj znac jak bedzie wiadomy tytuł jej

Olimpia_Delacour

No właśnie już szukałem ale dupa blada, wiedziałem że na filmwebie i tak nikt mi nie odpowie

kitsune_filmweb

Nie chodzi o złą wolę, ale brak informacji. Również szukałam tego kawałka przyznam, że miałam nadzieję że ktoś tu coś znajdzie. Podczas poszukiwań znalazłam fora amerykańskie, gdzie także ludzie szukają tego utworu. Jedna z osób napisała, że wysłała zapytanie do Hallmarku, a oni z kolei (podobno) do producentów reklamówki. Przy odrobinie szczęścia wkrótce otrzymamy odpowiedź.

Osobiście dziwi mnie, że tak popularny serial z kilkoma nagrodami na koncie nie ma oficjalnego soundtracku ani też informacji o kawałkach jakie promują serial.

Kiriana

Pożyjemy zobaczymy, ale osobiście wątpie żeby halmark wysyłał jakieś zapytania do producentów, ponieważ producent produkuje serial a reklamówki to już stacja, myślę że ta informacja to lipa

kitsune_filmweb

Kurcze ja tez szukam tego utworu i nie umiem znaleźć a strasznie mi sie podoba... już próbowałam go wyszukac wpisując słowa jak lecą w reklamie wyszukało kilka ale to nie te :/ jak bedziecie wiedzieli to dajcie znac z góry dzięki :)

KAMUS_3

Ben Cocks - So Cold Tak mi się wydaje ze to to.

iga_zarnowska

Chyba Cię Buddha opuścił, jak nie wiesz to nie pisz głupot, bo tylko ludzi w błąd wprowadzasz !!

kitsune_filmweb

Ben Cocks jednak a nie Buddha:) http://www.youtube.com/watch?gl=PL&v=VsBi8Pqsevs

vorth

Dzięki :* To jest to ^^

vorth

Ludzie ogromne dzieki za podanie tytułu bo osobiście znaleźć go nei umiałam a zależało mi na niej ;)

kitsune_filmweb

piosenka ta z reklamy hallmarka to:Ben Cocks-So Cold.pozdrawiam

czoko_h96

Też mi się tak wydaje że to Ben Cocks

kitsune_filmweb

czy można gdzieś w necie obejrzeć ten zwiastun? szukałam, ale jakoś nie znalazłam:) a ta piosenka to rzeczywiście Ben Cocks - So Cold :)

migotka_paola

a może wiecie jak to utwór, który słyszymy w końcowej scenie w 6 odcinku 2 serii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones