PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 480
ocen
7,9 10 1 17480
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Rewelacja! Do sezonu 5,gdzie ginie Will. I to jak? Jakby to była jakaś postać poboczna, mało istotna (srsly?) Żadnej sceny pogrzebu, nie wspomnę o 'pożegnaniu' Alicii z kochankiem (aktor w ogóle nie przypomina Willa :/) A w ogóle, to liczyłam na jakieś poważne love story w tle a tu właściwie... Nie mamy nic. Więcej sobie dopowiedziałam, niż rzeczywiście pokazali.
No i tak, po śmierci Willa a właściwie kilka odcinków później, kiedy serio do mnie dotarło, że on nie wróci, oglądanie serialu przestało sprawiać mi frajdę. Dopiero po odejściu Gardnera zauważyłam jak był dla mnie ważny w Żonie idealnej. :( Do jego śmierci mocne 8/10. A po sprzątnięciu go (dosłownie! Szybko, jakby od niechcenia, z braku pomysłów :/) 6,momentami 5.. Szkoda! Jestem na 6 sezonie i, szczerze mówiąc, zmuszam się do oglądania, z zasady, że jak zaczynam to kończę.

ocenił(a) serial na 9
animmcia

Mam to samo. Oprócz spraw klientów, jak dla mnie trzonem serialu była relacja Will - Alicia. Śmierć Willa mnie mega zaskoczyła, zwłaszcza,że nic na to nie wskazywało. No, ale czasem tak bywa. W jednej chwili ktoś jest a chwilę potem go nie ma. Tylko,że serial bardzo na tym stracił. Jak zabrakło chemii miedzy nimi to zrobiło się średnio. Nie wiem, może mogli go wysłać na drugi koniec USA,że niby zakłada filię kancelarii. Wtedy można by choć mieć nadzieję,że ten wątek powróci, a tu BACH, Will umiera i nie ma opcji żeby powrócił. Bardzo szkoda, bo mi też odechciało się oglądać serial. Dotrwałam do końca 5 sezonu i dałam sobie spokój.

agaz_82

i ja też sie podpisuje pod waszymi komentarzami rękami i nogami. Po śmierci Willa już nie mam ochoty oglądać tego serialu. Brakło magii i tej nadziei, że może Alicia i Will sie zejdą.

ocenił(a) serial na 7
olcia91_3

a ja myślałam, że małżeństwo głównej bohaterki przetrwa, jej mąż był pozytywną postacią (po za tym co robił "przed serialem") wiele dla niej robił i nawet w jednym z ostatnich odcinków mówi, że nie nigdy nie lubił wina a pił je tylko ze względu na żonę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones