PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 470
ocen
7,9 10 1 17470
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Jak w temacie, uaktualnijcie daty odcinków żeby można było sobie odznaczyć co się już obejrzało.
POZDRO

ocenił(a) serial na 10
Masssa

właśnie, czekamy na uaktualnienie dat! ;)

ocenił(a) serial na 10
Masssa

dołączam sie do prosby....

ocenił(a) serial na 9
Masssa

Prędzej chyba się sezon skończy :) Co gorsza, problem z datami jest w sporej ilości produkcji, a mnie już normalnie skręca. Muszę sobie zapisywać obejrzane odcinki w notatniku ;/

ocenił(a) serial na 10
BananowyMiks

to niestety fakt, chociaz nie wiem z czego to wynika. korzystam z kokpitu, bo ogladam sporo seriali i do tej pory ulatwialo mi to ogarniecie tematu :). ale teraz nie sa uaktualnione daty m.in. w nurse jackie, episodes, veep, itd

ocenił(a) serial na 9
lukasz_vel_grochu

Czytałam na forum dosyć ciekawe wypowiedzi odnośnie tego bałaganu. Ponoć odrzucają zmiany użytkowników, żeby punktów nie zabierali tym co się bawią w rankingi :D

Masssa

Sami możecie uzupełniać dane jako użytkownicy portalu, a nie nawoływać by zrobił to ktos inny:)

ocenił(a) serial na 10
bs85

dane były uzupełnione i czekały na zaakceptowanie przez 2 miesiące.

Na przykładzie tego serialu możesz zobaczyć, że część materiałów czeka na zaakceptowanie od 9 maja (!!!), tak więc komuś nie chce się kliknąć "akceptuj"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones