PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 449
ocen
7,9 10 1 17449
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Wcale nie taki prawniczy

ocenił(a) serial na 9

Nigdy nie przepadałam za serialami prawniczymi... Do dziś. Nie wiem, ile w Żonie absurdu, a ile realiów - ale to nie monotonii realności oczekuję po całym dniu w pracy, gdy chcę się zrelaksować. Serial zawiera w sobie masę ciekawych zwrotów akcji, fantastyczną grę aktorską kreowaną dla postaci o przeróżnych charakterach i wielokrotnie mrocznej przeszłości. Do tego bardzo fajne kostiumy aktorów (ukłon w stronę Diane) i cudowna rola gościna szalonej Elsbeth. Każdy odcinek wciąga i odkrywa kolejne interesujące scenariusze. I choć liczba wygranych spraw mnie nieco przerasta i miejscami wręcz bawi (czym się zajmuje ta prokuratura, bo ciągle oskarżają nie tych, co trzeba?), serial wciągnął mnie niesamowicie. Kibicuję Alici, pokochałam Diane, intryguje mnie Kalinda i nawet zainteresował Will (choć ten jego profil, no nie taki idealny jak można by oczekiwać ;)). Kończę sezon 3 i raduje mnie niezmiernie, że przede mną jeszcze całe pół serialu. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones