PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 491
ocen
7,9 10 1 17491
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Jestem teraz na połowie 3 sezonu i mam pytanie: czy będzie coś jeszcze pomiędzy nimi?

ocenił(a) serial na 9
ancikowo

trudno powiedzieć, w połowie czwartego dojdzie do pocałunku będą o sobie myśleć ale na tym się zakończy :)

Martucha187

uuu szkoda uwielbiam willa:)

ancikowo

Też uwielbiam Willa i bardzo żałuję, że nie będą razem, a skończy się tylko na romansie. W ogóle cały serial jest świetny, jestem przy 5 odcinku 3 sezonu, więc staram się tutaj nie zaglądać, by unikać spoilerów, ale w końcu nie wytrzymałam ;)

użytkownik usunięty
Cudzoziemka87

Ja w ogóle(no prawie) tu nie zaglądałem dopóki nie dotarłem do bieżącego odcinka. Jak już to pisałem coś od siebie nie czytając ani jednego koemntarza bo w ten sposób psułem już sobie wiele razy filmy i seriale.

Pytacie się czy między Willem i Alicią coś będzie? Przecież między nimi zawsze coś jest, jak nie w kwestii związkowej to w innej. Zatem oglądajcie i nie wątpcie w pomysłowość twórców bo mnie zaskoczyli kilkoma pomysłami ale nie napiszę gdzie żebyście nawet się nie spodziewali.

Dopiero zaczęłam 4 sezon, więc też staram się na razie unikać dyskusji na forum, chociaż miałabym pewnie sporo do powiedzenia, bo serial naprawdę zrobił na mnie duże wrażenie. Cóż, nie do końca rozumiem, dlaczego Alicia się nie rozwiodła w Peterem i zawsze chętnie oglądam jej sceny z Willem. W każdym razie dziękuję za info :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones