PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 480
ocen
7,9 10 1 17480
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Serial jest na bardzo dobrym poziomie, ciekawy, ale niestety główna bohaterka i jej dzieciaczki doprowadzają mnie do szał. Wątek z Willem nie ma sensu, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z nim być, skoro wybrała męża jej sprawa, ale po co robić z siebie męczennice. Wątek z dziećmi i jak je chronią to jakiś koszmar, te dzieci to zaraz dorośli ludzie, a nie 4 i 5 lat. Tatuś jest wysoko postawionym politykiem, który ma za sobą więzienie i aferę z prostytutkami i jak sadzę dzieci mają dostęp do internetu, więc ta cała histeria Alicji, żeby ochronić ich niewinne duszyczki to jakiś absurd.No i jej postać jest mało realna, ciągle taka sztywna i bez prawdziwych emocji, taka matka polka w negatywnym sensie, cierpi za miliony na własne życzenie. Wolałabym żeby główną postacią była Diane albo Cary, albo ktośinny tylko nie ta baba.

ocenił(a) serial na 9
vhv

albo Kalinda:D

ocenił(a) serial na 4
zielonomi7

niech będzie i Kalinda :)

ocenił(a) serial na 10
vhv

Jesteś na pierwszym sezonie?

"ciągle taka sztywna i bez prawdziwych emocji"
Hmm, to trochę zasługa tego jakie jest zycie, a dokładnie jej zycie. IMO.

ocenił(a) serial na 4
dzebedisa

Nie, właśnie obejrzałam każdy odcinek, a jak mam takie zboczenie, że jak już długo jestem z serialem to zawsze obejrzę do samego finału. Czasem już np 8 sezon jest cieniem pierwszych ale oglądam bo już po tylu latach zwykle chcę doprowadzić historie do końca.
A te jej emocje są niby jakieś, ale nawet jak jest zła to dalej jest tą idealną żoną w idealnych ciuchach, idealnie opanowana.

ocenił(a) serial na 10
vhv

"Nie,(...)"
No to faktycznie te sceny z dzieciakami dały Ci mocno w kość, skoro po tylu sezonach wciąż chodzą Ci po głowie :)
Gratuluję wytrwałości.

Ps do innego wpisu. Dla mnie również Alicia nie jest ulubioną postacią. Bardzo lubię znakomitą większość z nich.

vhv

uwielbiam TGW ale przyznam ze teraz, czyli po 4 sezonach, niektore cechy Alicii mnie denerwuja, chociaz i tak jest duzy progres porównujac z pierwszym sezonem w ktorym była drewnem.

stormysoul

"była drewnem" :D muszę przyznać, że bardzo trafne określenie.
Co do jej związku z dziećmi, to osobiście bardzo podoba mi się ten motyw (choć nie we wszystkich odcinkach). Aczkolwiek mogłaby już Zacha do snu przestać tulić :P
Mi w TGW podoba się właśnie to, że nie wyidealizowali za bardzo postaci. Są bardziej 'ludzkie' niż w innych serialach. Nikt nie jest geniuszem, nikt nie jest wielkim farciarzem, każdy ma wzloty i upadki.

ocenił(a) serial na 4
tyrankafw

No właśnie dokładnie o to mi chodzi, faktycznie zarys postaci jest bardzo rozsądny ich historie prawdziwe i tego brakuje mi w Alicia.Ona zawsze tak rozsądnie odpowiada, jest opanowana, zawsze krótkie riposty, nawet z Willem. Ich łóżkowe dialogi były tak sprośne jak moje herbatki z babcią.Najwidoczniej muszę zaparzyć sobie melisę i pogodzić się z losem :)

vhv

"ch łóżkowe dialogi były tak sprośne jak moje herbatki z babcią"
haha :D co jak co, ale do ripost i ciętych dialogów, to mogli by cię zatrudnić ;)

ocenił(a) serial na 4
tyrankafw

gdyby tylko była taka robota, byśmy oboje zarobili :)

ocenił(a) serial na 4
stormysoul

Gra lepiej, to na pewno, zresztą fajna babka, ale trzeba coś zmienić w jej postaci, bo się męcząca robi. Oglądam serial Dexter i tam głównego bohatera lubię bardziej niż ją. Zresztą już było zagrożenie, że anulują serial, a szkoda, bo ma potencjał.

ocenił(a) serial na 4
vhv

spoiler!!!

doczekałam się będzie więcej Carego, Alicia przechodzi do jego firmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones