PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 483
oceny
7,9 10 1 17483
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

ostatnio sporo nasłuchałem się ohów i ahów na temat tego serialu i postanowiłem po niego sięgnąć. .przyznam, że jestem po 5 odcinkach, i może za wcześnie na forowanie wyroków, ale liczyłem na coś bardziej skomplikowanego i głębokiego. po prostu nie sądziłem, że jest to serial klasy B w stylu detektyw w sutannie. nie twierdzę, że jest to serial zły, on jest po prostu dobry w swojej klasie. poza tym nie ogarniam seriali gdzie wszystko jest wypucowane na wysoki połysk, łącznie z ckliwą muzyką na pianinku w tle. bohaterowie to jakieś kukły z mody na skukces. pani adwokat, kura domowa, która fachu nauczyła się w trakcie przewijania pieluch i opiekowania się domem, ale wszyscy, łącznie ze starymi wyjadaczami patrzą na nią jak na wyrocznię.. ciężko się to ogląda, nawet jako zwykłą rozrywkę.

farabeuf

No cóż, mi się ciężko oglądało The Walking Dead, a świat się tym zachwyca :) Kwestia gustu, aczkolwiek każdy sezon w TGW jest inny, a czym dalej tym lepiej (no może poza pierwszą połową 4 sezonu). Tak jak piszesz jest "dobry w swojej klasie". Faktycznie nie jest to serial, który spodoba się każdemu. Zdecydowanie większość jego publiczności to kobiety :)

ocenił(a) serial na 4
tyrankafw

ok. obczaję jeszcze parę odcinków.. zdarza się, że coś idzie w odstawkę a po czasie okazuje się, że nie było takie złe, po prostu na ten moment człowiek nie czuje tematu.

ocenił(a) serial na 3
farabeuf

Mnie wciągnęło na maksa dopiero od 2. sezonu, jeśli masz czas to polecam wytrwać do jego końca, jak Ci się nadal nie będzie zbyt podobało - dropnij : )

farabeuf

Trochę przesadzasz. W serialu wielokrotnie powtarzano, że Alicja była bardzo zdolna i świetnie zapowiadała się jako prawnik, ale poświęciła się dla męża. Zawodu nie uczyła się między pieluchami, a na studiach. Wychowywała dzieci, ale typową kurą domowa nie była, bo jej mąż był bogaty z domu. A serial jest jest nie tyle wypucowany, co opisuje życie elit to raz, dwa jest typową telewizyjną produkcją produkowaną dla wielkiej stacji telewizyjnej CBS, nic dziwnego, że to pozycja o wielkim budżecie. Wystarczy zresztą zobaczyć kto odpowiada za produkcję.

Serial rozkręca się z odcinka na odcinek. Po zakończeniu pierwszego sezonu nie mogłem doczekać się drugiego, a po drugim to już w ogóle. Świetne są motywy tygodnia, w niektóre sprawy naprawdę można się zaangażować. Wielka jego zaletą jest też to, że jest bardzo na czasie, w fabule często pojawiają się wątki, którymi żyje bądź niedawno żyła cała Ameryka.

Znam ludzi, którzy zachwycają się Prawem Agaty. No cóż dla mnie Prawo Agaty nie było, nie jest i nigdy nie będzie tym czym jest Żona idealna, czyli świetnym serialem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones