PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 482
oceny
7,9 10 1 17482
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

mnóstwo barwnych postaci!

ocenił(a) serial na 9

wszystkie moje ulubione seriale się pokończyły/miały przerwę w transmisji, więc postanowiłam jakoś wypełnić ten czas i takim sposobem trafiłam na "żonę idealną". jestem pozytywnie zaskoczona! dawno nie widziałam tylu godnych uwagi postaci w jednym serialu! wiadomo, że Eli Gold i Kalinda to bezapelacyjne plusy, ale mam też na myśli postacie epizodyczne, chociażby Elsbeth Tascioni czy Louis Canning.
ciekawe sprawy, równowaga między pracą, a życiem osobistym... dużo dobrego się dzieje w tym serialu, polecam :)

bekah

Elsbeth Tascioni to moja faworytka, po prostu ją ubóstwiam! Dodanie tej postci bylo jedna z najlepszych decyzji tworcow serialu.

ocenił(a) serial na 8
bekah

Ja lubię też sędziego, tego najweselszego, najbardziej zapamiętałam odcinek z nim jak propsował krwiodawstwo i na kolejną rozprawę wszyscy prawnicy przychodzą z wlepkami z krwawą kroplą:) no i Patti(?) ta wredna wyrachowana mamuśka z dzieckiem w sądzie i ta druga 'naiwna' blondyneczka:). Niestety nie jestem w stanie zapamiętać ich imon, ale kto ogląda ten wie:). Eli jest zdecydowanie powodem, dla którego dalej oglądam serial, no i ze względu na angielski, bo dużo można się nauczyć.

PS: Co do wypełniania czasu po sezonie serialowym, to polecam wszystkim Hannibala, świetny serialowy prequel milczenia owiec z niezastąpionym Madsem Mikkelsonem w roli Lectera, jakby ktoś się nudził:) klimat i gra aktorska pierwsza klasa.

ocenił(a) serial na 9
3razyJOT

o tak! albo jeszcze Sweeney czy David Lee. super charakterki :D

PS. Milczenie owiec uwielbiam, więc na pewno obejrzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones