PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501262}

Żona idealna

The Good Wife
7,9 17 482
oceny
7,9 10 1 17482
Żona idealna
powrót do forum serialu Żona idealna

Obejrzałam wczoraj pierwszy odcinek nowego sezonu i cieszę się,że jednak wszystko wskazuje na to,że Alicia założy kancelarię razem z Carym.Niesamowicie działa mi na nerwy Kalinda.Wolę tę nową śledczą Robin,czy jak jej tam.Jak zwykle pozytywnie działa na mnie postać Davida Lee :D Mogłoby go więcej być.I na plus,że jednak Alicia nie jest z Willem.Nie pasują do siebie.Za to z Peterem doskonale się uzupełniają.
Czy ktoś zwrócił na muzykę,która cały czas przewijała się w tle 1go odcinka? Pewnie jest to utwór specjalnie nagrany na potrzeby filmu,ale niesamowicie mi się podobał.

Muzyka z 1go odcinka.Code name Vivaldi by The Piano Guys to ten utwór,o którym wyżej pisałam.
http://www.tunefind.com/show/the-good-wife/season-5/15574#songs

avosette

Ja zwróciłem uwagę i wszędzie szukałem co to jest...bardzo mi pomogłaś, dzięki:) BTW.jakoś Kalindę bardziej lubiłem w pierwszych dwóch seriach, potem coraz mniej.

avosette

O Davida Lee się nie martw :) Zgodnie z tą informacją:
http://serialowiec.pl/seriale/the-good-wife/the-good-wife-zona-idealna-powracaja ce-postacie-w-5-sezonie-zony-idealnej/
dołączył on do stałej obsady serialu - czyli spodziewaj się go w praktycznie każdym odcinku 5 sezonu.

Tak, ja też nie należę do fanów Kalindy, ale z drugiej strony ma ona wielu zwolenników (zwłaszcza za granicą). I z tego co wyczytałam w przeróżnych spoilerach, jej rola w kolejnych odcinkach będzie zyskiwała na znaczeniu. Z drugiej strony producenci jedno mówią, drugie robią, więc nie ręczę za tą informację :)

Montaż pierwszego odcinka był genialny. Widać, że postarali się na premierę. Niestety 2 odcinek jest zmontowany dużo gorzej. Mam nadzieję, że twórcy serialu przyłożą się do kolejnych epizodów.

I ostatnia kwestia - Will i Peter. Teoretycznie nie jestem zwolennikiem żadnego z nich, ale faktycznie obecnie Peter wydaje się bardziej pasować do Alicji. Silna osobowość z charakterem. Natomiast Will (i tu przepraszam wszystkich jego zwolenników) jest pokazywany jako dorosły mężczyzna z duszą niemalże nastolatka. Raz zrobiłby wszystko dla Alicji, pięć sekund późzniej odpuszcza i sam nie wie czego chce. Jak dla mnie jest zbyt mało dojrzały dla takiej osoby jak Alicja. [uwaga spoiler] Ale tak czy siak producenci nie wykluczają, że jeszcze w 5 sezonie TGW zobaczymy Alicję i Willa ponownie razem.

avosette

I jak po II odcinku? Moi zdaniem gorszy, jakoś taki rozwleczony, bez ikry...Tyle różnych wątków dali, że każdy "po łebkach";)
Mam nadzieję, że w trzecim będzie więcej się działo i wreszcie odejdą z firmy..albo chociaż powiedzą o tym;)
<SPOILER>
Btw - motyw Diane i jej układów z Willem jakoś do mnie nie przemawia (apropos wywiadu)

eskobor

Też byłam rozczarowana 2 odcinkiem i zaczęłam mieć obawy co do 5 sezonu. Na szczęście odcinek 3 jest (moim zdaniem) bardzo dobry :)

tyrankafw

mam takie same odczucia, drugi odcinek byl zwyczajnie slaby. ale w trzecim emocje zdecydowanie powracaja w zwiazku z Diane i wydaje mi sie ze teraz juz beda szly(emocje) ku gorze, poniewaz zbliza sie odejscie Cary'ego i Alicii, no i oczekiwany setny odcinek ktory zapowiadany jest jako prawdziwa bomba :)

ocenił(a) serial na 9
avosette

Dopiero wczoraj obejrzałam odcinek otwierający 5 transzę i do tej pory chodzi mi po głowie, właśnie dzięki temu motywowi muzycznemu, skutecznie budował napięcie, czułam się, jakbym oglądała jakiś horror w stylu noir, generalnie- przekozak, totalnie skończone dzieło i życzyłabym sobie, żeby przynajmniej co drugi odcinek taki był ;)

karmik14

Mi też się podobał trzeci odcinek, chociaż nie miał w sobie takiej energii jak pierwsza część:) Z niecierpliwością czekam już na następny...:)) BTW, z napisami ang nadal da się oglądać naprawdę dobrze:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones