Żona idealna (2009-2016)
Żona idealna: Sezon 6 Żona idealna Sezon 6, Odcinek 16
Odcinek Żona idealna (2009-2016)

Zew krwi

Red Meat 44m
7,4 141
ocen
7,4 10 1 141
Żona idealna
powrót do forum s6e16

Odcinek 6x16

użytkownik usunięty

Jak wrażenia? Przyznam, że byłam zawiedziona wynikiem Alicii do momentu, gdy poznałam "plany Bishop'a". Może wyjść z tego całkiem "soczysty wątek". Elfmana mi szkoda. Mam nadzieję, że ta postać nie odejdzie z serialu, chociaż z drugiej strony zrozumiem to.

to był mój ostatni odcinek-serial obniżał loty już od dłuższego czasu, widać brak pomysłów i wypalenie aktorów
ale punktem zapalnym była ta chamska reklama microshitu, totalnie niewiarygodna i na sile wciśnieta żeby zareklamować zremasterowaną ale starą już grę
jak te dziewczyny trzymały pady to śmiech
jak ktoś ogląda serial to wie że Alicia ma problem z ogarnięciem własnego telefonu, nie interesują ją takie rzeczy a juz najmniej strzelania na ekranie

użytkownik usunięty
machiavellimind

Rozumiem Cię, bo sama ostatnimi czasy zrezygnowałam z wielu seriali. Tutaj się jednak na to nie zanosi. Jedynie, co było dla mnie dziwne to pomijanie wątku „przyjaźni” Alicii i Kalindy, ale to już też wiadomo, dlaczego…

machiavellimind

Hah, to 'lokowanie produktu' faktycznie było niesamowicie tanie :D Pomijam fakt, że Alicja jest ostatnią osobą jakiej ta gra mogła się spodobać. Ale to, że gra przewijała się przez większość odcinka, a aktorzy nawet nie umieli udawać grania... No cóż, widocznie solidnie im za to zapłacono :P Ja serial oglądam na bieżąco od pierwszego sezonu i chyba tylko to przywiązanie mnie przy nim trzyma. No, ewentualnie brak lepszych seriali na horyzoncie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones