PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814739}

Życie bez pozwolenia

Vivir sin permiso
7,6 1 818
ocen
7,6 10 1 1818
Życie bez pozwolenia
powrót do forum serialu Życie bez pozwolenia

8/10

ocenił(a) serial na 9

Właśnie skończyłem oglądać serial. Dawno nie widziałem tak dobrego serialu. Hiszpanie potrafią jednak coś dobrego zrobić. Trzyma poziom ‚,domu z papieru’’
Czekam na drugi sezon

stanko_4

poważnie ????? kilka lat oglądam tylko seriale ......serial ma tylko dobra fabułę .......podjezdza troszkę pod telenowele telewizyjne ....no i jak tu nie wspomniec o grze geja ????????? czegoś tak sztucznego nigdy nie widziałem. Jego gra jest irytująca ..wręcz przewijam jak widze jego grę

ocenił(a) serial na 7
hawranh

Mnie się serial dość podobał 7/10. W przeciwieństwie do ciebie postać Carlosa (gra Álex Monner) jest dla mnie świetnie zagrana - dopracowana w każdym szczególe.
Sam serial miejscami przegadany, zbyt ckliwy.
Ciekawa jest zmiana stosunku Chon do męża gdy był już zagubiony i słabo kojarzył. Wręcz zaczyna nim poniewierać.

kguser

Oglądam i trochę za dużo piernicze o dupie Maryny

kguser

Nabijasz się??? Czy co???? No ja cię proszę... Jedyny główny minus tego filmu to jego sztuczna gra z rączka w górze przy każdej scenie... Zagrał geja nie jak w filmie tylko jak w kabarecie na scenie

kguser

jeeżeli dla ciebie jest to gra aktorska to ja nie wiem........oglądni sobie od poczatku...każda jedna scena tak samo grana prawa rączka do góry i pedalskie gestykulacje dłonią z główka uchyloną ku lewemu barkowi ......scena w scene to samo .......jego partner naturalnie zagrał .......s serialu chcia zrobić kabaret

stanko_4

stanko .... to jakie ty serisle oglądałeś ?????? skoro nie widziałes lepszego ?? mody na sukces ???? jakies brazylijskie czy co??? ale jaja nie mogę .....hiszpanie mają dobre fimy seriale ale ten to telenowela z tvp1

ocenił(a) serial na 9
hawranh

O gustach się nie dyskutuje :)
Ps. Skończyłem ten wątek

stanko_4

a dom z papieru kiedykolwiek trzymal poziom? xD

stanko_4

Jezeli trzyma poziom "domu z papieru", to nie będę marnowac czasu na niego

stanko_4

Ten serial to dno. Jak ktoś lubi bajkowo zmyślne telenowele to może mu podejdzie ale jeśli ktoś ciut chciałby się doszukiwać jakiegoś sensu lub logiki już nie mówię tu o realizmie to długo nie wytrzyma..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones