PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005323}

1883

8,1 7 268
ocen
8,1 10 1 7268
8,2 4
oceny krytyków
1883
powrót do forum serialu 1883

Przerósł oczekiwania

ocenił(a) serial na 10

Parafrazując Marka Twaina "Wiadomość o mojej śmierci jest przedwczesna" western.
Widziałem ponad 14 tys filmów i seriali, tylko kilka zyskało w mojej ocenie 10/10 np. "Lot nad kukułczym gniazdem" czy "Siedmiu samurajów" Jeden dostał 11/10 i wiem że już nic lepszego człowiek nie stworzy - to "Na południe od Brazos" .Oglądając "1883" co chwilę z ogromnym wzruszeniem zauważałem małe odniesienia do Brazos. A to podobna trasa wędrówki, dramatyczne wydarzenia końcówki, determinacja, nadzieja. Wybitny serial, cieszę się że doczekałem kolejny raz możliwości zanurzenia się w świat prostych zasad ,pełni życia choć okrutnego prawie ponad siły. Zazdroszczę tym którzy jeszcze nie widzieli. Dziękuję Twórcom.

ocenił(a) serial na 8
Renifer60

namówiłeś mnie na obejrzenie Na południe od Brazos

ocenił(a) serial na 10
streamus

Cieszę się. Ciekawy jestem Twojej opinii po seansie. Zwróć uwagę na muzykę. Duvall stwierdził po roli Augustusa że teraz może już "wyciągnąć nogi"...

ocenił(a) serial na 10
Renifer60

Trochę się do tematu przypnę i faktycznie oba seriale przepiękne i dużo wspólnych mianowników i z serca polecam książkę" Na południe od Brazos"

ocenił(a) serial na 9
streamus

Polecam obejrzeć caly cykl, którego jedną z części jest na poludnie od brazos. Wprawdzie ostatnia z cyklu juz trochę nie teges, ale. Cały cykl jest naprawdę świetny.

ocenił(a) serial na 8
streamus

mnie też

ocenił(a) serial na 10
Renifer60

Widzę że nadajemy na tych samych falach, Na południe od Brazos, i miniserial i książka to absolutne arcydzieła!

Renifer60

Ja też cenię Na południe od Brazos. Świetna epopeja i dużo jazdy konnej co koniarze lubią najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones