PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835156}
6,9 2 479
ocen
6,9 10 1 2479
39 i pół tygodnia
powrót do forum serialu 39 i pół tygodnia

Sezon 2

ocenił(a) serial na 8

Szukam informacji czy bedzien2nsezon tego serialu. Bo pierwszy Sezon - odcinek finałowy, nie do końca pokazał koniec i tak jakby miał być ciąg dalszy

anna_stachowicz89

Uwaga Spojler!
też jestem tego ciekawa. Może w 2 sezonie by było 39 i pół tygodnia do operacji guza.
Sezon mógłby się zakończyć np.wycięciem guza

ocenił(a) serial na 5
kgryber_2

I kolejne 10 odcinków o Karolaku śpiewającym 'nie zostawiaj mnie' ze smutną minką? Na początku ten serial był spoko ale później jakby się pomysły wyczerpały i zakończył się po prostu tragicznie.. tak jakby nie mieli żadnego pomysłu.

ocenił(a) serial na 8
Lord_Voldemort

tragicznie czy nie tragicznie...
Z tego co kojarzę, to lekarz podjął się wycięcia guza, a z zawalu "wyszedł".. wiec tak jak Mordrakon wspomina, twórcy zostawili sobie furtkę, aby w razie czego zrobić 2 serie.

"nie zostawiaj mnie słyszałam chyba tylko raz, może dwa przez 10 odcinków...

ocenił(a) serial na 7
anna_stachowicz89

Z tego, co kojarzę, to ostatnio Karolak i Widawska w Dzień Dobry TVN, mówili, że są szanse na kontynuację.Lamparska mówiła to samo w jednym z wywiadów, jeszcze zanim 39 i pół tygodnia, weszło na antenę. Twórcy zostawili sobie furtkę, więc jeśli serial przyniósł zyski, to zapewne zrobią kontynuację.

anna_stachowicz89

Z taką oglądalnością to marne szanse na drugi sezon.

anna_stachowicz89

nie będzie, pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
znerwicowany

serio? masz jakieś źródło? bo ja dalej nic nie widze ani w jedną ani w druga stronę :D

ocenił(a) serial na 10
anna_stachowicz89

Mam nadzieję, że będzie drugi sezon. TVN niestety milczy jak na razie, ale 17 maja Tomasz Karolak prezentował w ddtvn nową piosenkę, i padło tam, że piosenka miała mieć premierę w drugim sezonie, ale w związku z pandemią postanowili zaprezentować ją wcześniej.

anna_stachowicz89

Czyli co serial jest o Karolaku który korzysta z życia bo ma mu je rak odebrać i się pod koniec nawetnie dowiaduje jaki los głównego bohatera dosięgnął??? Gdzie tu logika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones