serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

39 i pół tygodnia

2019
44m
6,9 2 459
ocen
6,9 10 1 2459
Kiedy życie było jedną wielką imprezą, trudno zaakceptować wyrok śmierci. Jak Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z chorobą? więcej mniej
39 i pół tygodnia zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Darka Janowskiego trudno nie lubić. Wieczny chłopiec, chociaż pięćdziesiątka niemalże na karku. Uroczo nieodpowiedzialny, szalony, zawsze z głową w chmurach. Tym razem stanie przed największym wyzwaniem na jakie mógł go wystawić los. Będzie walczył o życie i to dosłownie. Diagnoza jest bezwzględna – zostało mu 39 i pół tygodnia. OdpornyDarka Janowskiego trudno nie lubić. Wieczny chłopiec, chociaż pięćdziesiątka niemalże na karku. Uroczo nieodpowiedzialny, szalony, zawsze z głową w chmurach. Tym razem stanie przed największym wyzwaniem na jakie mógł go wystawić los. Będzie walczył o życie i to dosłownie. Diagnoza jest bezwzględna – zostało mu 39 i pół tygodnia. Odporny na dorosłość Darek postanawia maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał. Kiedy życie jest jednym wielkim koncertem rockowym, trudno zaakceptować wyrok śmierci. Czy Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z chorobą? Co będzie chciał naprawić, nadgonić, nabroić i czy czas, mu na to pozwoli? Czy najbliżsi pomogą mu „na ostatniej prostej”?

na podstawie
studio
TVN
tytuł oryg.
39 i pół tygodnia
inne tytuły
Zdjęcia do serialu powstały w Warszawie (Polska).
Zdjęcia trwały od 18 lutego do 8 czerwca 2019 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wydaje się, że Tomek Karolak urodził sie właśnie do tej roli.
Wszystkie inne jego występy to taki typowo średniawy poziom, tutaj jednak chce się na niego patrzeć, można czuć momentami to samo, co główny bohater.

Sezon 2

ocenił(a) serial na 8

Szukam informacji czy bedzien2nsezon tego serialu. Bo pierwszy Sezon - odcinek finałowy, nie do końca pokazał koniec i tak jakby miał być ciąg dalszy

Cieszę się, że w końcu wraca! ANARCHIA! :D

Darek Jankowski jak zwykle miażdży po swojemu - zobaczymy, czekamy na więcej :)

Karolak to jednak zawsze sztos. Pierwszy odcinek fajny czekam na wiecej!!