serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

39 i pół

2008 - 2009
42m
6,8 58 074
oceny
6,8 10 1 58074
6,0 6
ocen krytyków
Dobiegający czterdziestki wieczny chłopiec postanawia zmienić swoje życie i naprawić błędy przeszłości. więcej mniej
39 i pół zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Darek Jankowski, lat 39 i pół, wieczny chłopiec, fan punk-rocka, żużla oraz swojego Fiata 125p - Kazika, pewnego dnia budzi się przerażony myślą ukończenia lat 40. Postanawia wyprowadzić się od swojej kochanki Katarzyny i wrócić do swojej żony Anny oraz syna Patryka. Jednak okazuje się, że nie będzie to takie proste. Anna jest związana zDarek Jankowski, lat 39 i pół, wieczny chłopiec, fan punk-rocka, żużla oraz swojego Fiata 125p - Kazika, pewnego dnia budzi się przerażony myślą ukończenia lat 40. Postanawia wyprowadzić się od swojej kochanki Katarzyny i wrócić do swojej żony Anny oraz syna Patryka. Jednak okazuje się, że nie będzie to takie proste. Anna jest związana z agentem ubezpieczeniowym Tomaszem, kompletnym przeciwieństwem Darka. Zamieszkuje więc u jej sąsiadki, Pauli, gdzie będzie miał czas na obmyślenie planu odzyskania swojej rodziny.

studio
TVN
tytuł oryg.
39 i pół
inne tytuły
Emisję pierwszego odcinka serialu oglądało 3 846 824 osób.
W 2008 roku podczas IX Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku serial otrzymał nagrodę dla najdowcipniejszego serialu komediowego.
Tomasz Karolak na potrzeby serialu nagrał kilka piosenek m.in przebój "Anarchia"
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Fajnie..

ocenił(a) serial na 10

po latach wrócić do tego serialu. Nie nudzi się, można oglądać do bólu. ;)

ABSOLUTNY KULT, REWELACJA, UWIELBIAM GO MOGĘ OGLĄDAĆ W KÓŁKO, CUDO

39i pol Najbardziej zajebisty serial i kazik byl zarabisty po zakonczeniu produkcji serialu tvn dla mnie nie istnieje bo teraz to dno

Skala 1-10 :

1 seria - 10 (rewelacja - nic dodać ,nic ująć)
2 seria - 7 ( za dużo bajki ,np.: pojawienie się córki Darka -Amandy )
3 seria - 8 ( za dużo wątków z Patrykiem i Martą ,co przestało być zabawne a ten serial powinien śmieszyć a nie zamieniać się w telenowelę)

Mimo wszystko serial uwielbiam:)

To pytanie tyczy się zwłaszcza żeńskiej części widowni. Co takie w nim extra? I jaka normalna kobieta chciała by być z takim cepem jak on?