SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

39 i pół

2008 - 2009
42 min.
6,8 57 751
ocen
6,8 10 1 57751
1 942
chce zobaczyć
5,7 3
oceny krytyków
Dobiegający czterdziestki wieczny chłopiec postanawia zmienić swoje życie i naprawić błędy przeszłości. Więcej Mniej
39 i pół zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Darek Jankowski, lat 39 i pół, wieczny chłopiec, fan punk-rocka, żużla oraz swojego Fiata 125p - Kazika, pewnego dnia budzi się przerażony myślą ukończenia lat 40. Postanawia wyprowadzić się od swojej kochanki Katarzyny i wrócić do swojej żony Anny oraz syna Patryka. Jednak okazuje się, że nie będzie to takie proste. Anna jest związana zDarek Jankowski, lat 39 i pół, wieczny chłopiec, fan punk-rocka, żużla oraz swojego Fiata 125p - Kazika, pewnego dnia budzi się przerażony myślą ukończenia lat 40. Postanawia wyprowadzić się od swojej kochanki Katarzyny i wrócić do swojej żony Anny oraz syna Patryka. Jednak okazuje się, że nie będzie to takie proste. Anna jest związana z agentem ubezpieczeniowym Tomaszem, kompletnym przeciwieństwem Darka. Zamieszkuje więc u jej sąsiadki, Pauli, gdzie będzie miał czas na obmyślenie planu odzyskania swojej rodziny.

studio
TVN
tytuł oryg.
39 i pół
inne tytuły
Emisję pierwszego odcinka serialu oglądało 3 846 824 osób.
W 2008 roku podczas IX Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku serial otrzymał nagrodę dla najdowcipniejszego serialu komediowego.
Tomasz Karolak na potrzeby serialu nagrał kilka piosenek m.in przebój "Anarchia"
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych