6,8 4 226
ocen
6,8 10 4226
3 248
chce zobaczyć
{"type":"film","id":645413,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/666+Park+Avenue-2012-645413/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu 666 Park Avenue
  • Ignitarius ocenił(a) ten serial na: 10

Można powiedzieć, że tylko serial, ale żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak 666 Park
    Avenue.
    Dosłownie "wchłonąłem" go w ciągu kilku dni i wiem, że ciężko będzie mi znaleźć serial tej klasy.
    Nie wiem czy King maczał tu palce, ale scenariusz jest w jego "rytmie" a sam pomysł - doskonale wykorzystany i zrealizowany.
    Z czystym sumieniem - polecam.

• Katatonika ocenił(a) ten serial na: 9

Ignitarius Zgadzam się, w każdym odcinku coś się dzieje, nie ciągnie się jak flaki z olejem. Jest zaskakujący i niesamowity. Szkoda że tylko 13 odcinków. Ciężko się wciągam w jakiś serial a ten zaciekawił mnie od samego początku.

• sani85 ocenił(a) ten serial na: 8

Ignitarius Potwierdzam. Wszystko jest rewelacyjnie dopracowane. Jeden z nielicznych seriali, który mocno mnie zainteresował. To, że nie jest tasiemcem składających się ze stu odcinków to tylko (IMHO) plus serialu.
    http://sf-forum.pl/thread-34906.html

• conneryfan ocenił(a) ten serial na: 5

Ignitarius Chyba niewiele oglądaliście . Ten serial jest średni a miejscami kiepski. Czasem nudny a czasem po prostu głupi.
    Polecam ,,Breaking Bad". To się ogląda jednym tchem.....

• Ignitarius ocenił(a) ten serial na: 10

conneryfan Czytając Twój komentarz, jestem pewny, że sentencje "kiepski, czasem nudny a czasem po prostu głupi" powinieneś mieć w podpisie...

• OmniModo ocenił(a) ten serial na: 6

Ignitarius :)

• conneryfan Mam odmienne zdanie... otoz Breaking Bad niestety nie trafia do mnie wcale, mimo rewelacyjnych ocen! Przetrwalam 10 min odcinka pilotowego i wylaczylam potwornie znuzona! Choc checi mialam ogromne by zobaczyc to arcydzielo! ;) Natomiast 666 Park Avenue to dla mnie perelka, a dodatkowy plus za obsade! :)

• conneryfan ocenił(a) ten serial na: 5

lacri2 Taka ciekawostka . Kompletnie nie pamiętam tego 666 PARK AVENUE , a to o nim świadczy