PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011360}

7 żyć Lei

Les 7 vies de Léa
7,3 2 885
ocen
7,3 10 1 2885
7 żyć Lei
powrót do forum serialu 7 żyć Lei

kto niby podczas tańczenia pije wódę czystą z gwinta, i jeszcze w taki sposób, że połowę wylewa sobie na twarz(chłopak w pierwszej scenie), trochę risky w taki sposób pokazywać imprezę młodym ludziom, no tak ludzie nie piją alkoholu, chyba, że wytrenowane patusy. Po, co się szybko uchlewać samemu, potem wstyd

daxter501

Widzę że bardzo zero-jedynkowo do zycia kolego podchodzisz, a to nie dobrze.
To że ty lub twoi znajomi za młodu takich zabaw nie uskutecznialiscie i kojarzy ci się to wyłącznie z dresiarską patologią, nie znaczy że takie rzeczy nie dzieją się również w tych bardziej "inteligenckich" (hy hy) kręgach, a rzekłbym że często nawet dzieją się rzeczy jeszcze gorsze

miko1980

ehhh ty nie zrozumiałeś nic z mojej wypowiedzi, ja imprezuje z alkoholem i to często, i stąd wiem, że sytuacja z filmu jest bezsensowna NIKT normalny nie tańczy z butelką czystej wódki w ręku SAM ją pijąc z gwinta wylewając ją przy tym(szkoda pieniędzy) , wódka to nie piwo a ten chłopak wielkoludem nie był, po wypiciu leżałby porzygany na ziemi jeśli ty nazywasz to zabawą to fajnie. I co ty gadasz głupoty z tym gorszymi rzeczami, ja mówię o ilości alkoholu wiadomo że wytrenowany patus(i nie chodzi mi ostatus społeczny, czy pracuje w banku, ktoś kto pije tylko po to żeby się nawalić jest patusem ) byłby w stanie tyle wypić, ale to by oznaczało, że ma z tym alkoholem problem.

ocenił(a) serial na 10
daxter501

matko napisz swoja własną książkę lub nakręć film i zrób sobie taką scenę picia jaką sobie chcesz co za ludzie byle się tylko do czegoś przyj...

ddaaniel

no tak czyli jak mi podadzą niesmaczne dla mnie ciasto, to muszę założyć własną cukiernię i zrobić takie jakie mi smakuje, jak mi nie odpowiada rząd to muszę startować w wyborach, i wygrać, i robi po swojemu bo jak można skrytykować coś czego nie jest się częścią,,,, eh no cóż idiota, nie dawaj więcej tego argumentu bo jest idiotyczny i każdy ci napiszę to samo

ocenił(a) serial na 10
daxter501

proszę żebyś nie mówił mi jakich argumentów mogę używać a jakich nie. Nie dosyć, że jesteś upierdliwym pseudo recenzentem serialu analizując go po każdej scenie byleby tylko się do czegoś przyj... to jeszcze wyniosłym megalomanem. Komentuje jak chce i nic Ci do tego a argument typu każdy napisze Ci to samo jest totalnie żenujący nakazujący mieć każdemu takie samo zdanie jak Twoje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
daxter501

wyzywanie ludzi od kretynów bardzo merytoryczne i kulturalne kończe z Tobą dyskusje bo chamstwo trzeba tępić a nie wchodzic w polemike

ddaaniel

Tu nie chodzi o to, żeby każdy miał takie samo zdanie jak ja, możesz lubić ten film i mam to gdzieś, ale ty już mi nie pozwalasz więc już masz błąd logiczny, tylko ty mi wmawiasz że nie mogę krytykować filmu bo go nie stworzyłem xdddd przecież takich ludzi się po prostu wyśmiewa jak pewną polską reżyserkę

ocenił(a) serial na 10
daxter501

krytykuj sobie co chcesz dla mnie to nie konstruktywna krytyka tylko zwykłe przypierdalanie się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones