Witajcie, które anime bardziej wam się spodobało? :)
Mi osobiście AW podoba się bardziej!
Druga połowa anime może nie była już taka fajna jak pierwsza, ale porównując do SAO - gdzie druga część była żenująca to i tak wypada lepiej!
Musze jeszcze zaznaczyć, że gdyby SAO zakończył się 14 odcinkiem, to jednak wybrał...