PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 142
oceny
7,4 10 1 28142
5,5 2
oceny krytyków
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

3x05

ocenił(a) serial na 10

Odcinek mi się bardzo podobał, cały poświęcony Summons, tylko Cholera, twórcy wszystko robią żebyśmy się nie doczekali pikantniejszych akcji pomiędzy Gemma i Fitzem, kto by pomyślał ze Simmons sie zakocha na obcej planecie. .. </3 choć muszę przyznać ze ten polubilam tego astronaute, mogliby go szybko wyciągnąć z tej kosmicznej gluszy.

SaiRIthy

Jeszcze wyjdzie na to, ze Fitz utknie w friendzone :)

SaiRIthy

A ja się zawiodłam. Nie to, żebym się spodziewała jakiegoś mistrzowskiego scenariusza po tym serialu (żeby nie było: lubię go, no ale... Breaking Bad to to nie jest), ale serio? Było tyle możliwości, na tej planecie mogło się Simmons przytrafić tyle rzeczy, mogła natrafić na coś istotnego np. dla kwestii Inhumans, a twórcy serialu podstawili jej młodego przystojnego zaginionego astronautę?? Nie mógł to przynajmniej być jakiś starszy facet albo kobieta, żeby uniknąć wątku romansowego? Tak jakby najciekawszą rzeczą, jaką może robić Simmons, jest wdawanie się w romans.
I już mniejsza z tym, co będzie dalej z tym wątkiem: czy facet zginie, czy uratują go, ale nie będzie z Simmons, czy wezmą ślub i będą mieć 15 dzieci, czy koleś okaże się być wcieleniem Szatana... nieważne; dla mnie wątek Willa i Simmons na tej planecie jest nieciekawy, mało pomysłowy i generalnie NIE.

ocenił(a) serial na 6
tuczyn

No jak ona może tak po prostu olać Fitza teraz... po tym wszystkim? No nie wierzę...

ocenił(a) serial na 9
tuczyn

W pełni się zgadzam. Również zawiodłem się na tym odcinku.

A tak w ogóle, czym lub kim była ta postać, którą Simmons zobaczyła po tej jakby burzy piaskowe? Wtedy, kiedy odnalazła miecz tego Anglika z XIX wieku i czy później ten w kostiumie astronauty to była ta sama postać?

ocenił(a) serial na 8
michal98_filmweb

Tam było też 3 jego znajomych, wszyscy ześwirowali. Mi sie wydaje że oni nadal "żyją" tylko już jako opętani czy coś takiego. Ten czarny to jeden, ten w stroju kosmonauty to drugi, a 3 nie widzieliśmy jeszcze.
No i Fitz przeprowadził symulację jak odnowić przejście :D na tą planetę

ocenił(a) serial na 10
Aiden19

Twoja teorie z tym "opętaniem" jest w sumie całkiem prawdopodobna. Wystarczy przypomnieć sobie odcinek w którym weszli do tego podziemnego miasta gdzie Skye dostała swoje moce i co się wtedy stało z Mack'iem

ocenił(a) serial na 9
tuczyn

Zgadzam się. Banalne i nieciekawe. Plus jak zwykle biedny Fitz. xd

Lellandra

Na jego miejscu pomofglabym jej poszukac jej kochasia z tamtej planety i na tym etapie zakonczylabym ta znajomosc. Troche to wkurzajace, ze musieli zrobic ze Jemma zabujala sie w astronaucie. Nie lubie jak takie pierdoły wymyślaja.

ocenił(a) serial na 9
mania19

On nie zakończy znajomości, przecież tak ją kocha. Wydawało mi się, że ona też zdała sobie z tego sprawę, a tu kicha.

ocenił(a) serial na 10
Lellandra

Kto wie może Will ma na Ziemi jakąś rodzinę, a po powrocie z tamtej planety przyłączy się d SHIELD

grubens997

Przeciez powiedzial, ze nie ma rodziny

Lellandra

Wiwiesz jedno nie wiedzialo co robi drugie gdy Jemma bylla na tej planecie, ale to, ze dala temu Willowi jest dla mnie troche niefajne. Ja rozumie, ze straciła nadzieje na powrot na Ziemie, ale to nie powód żeby dawac innemu. A i tak pewnie jakby zamiast Willa była kobieta to zrobiliby z niej lesbijke i tez by sie puknely z Jemma hahaha:)

ocenił(a) serial na 9
mania19

Niieee, raczej nie. Swoją drogą cud, że nie zaciążyła. :P

Lellandra

Jeszcze to nie wykluczone :) ciekawe jak sobie bez podpasek radzila jak miala okres :D

ocenił(a) serial na 9
mania19

Może Space Boy miał w ekwipunku watę xD Lepiej nie myśleć nad szczegółami.

Lellandra

A wlasnie ja lubie sie nad takimi pierdołami zastanawiac :)

mania19

Właśnie, co do okresu, czy tam nie było mowy o tym, że to "coś" na planecie wyczuwa krew? No to, eee... powodzenia?!

ocenił(a) serial na 10
mania19

haha. też się nad tym zastanawiałam i jak się z nim całowała jak on od 15 lat zębów nie mył. : D

paula0fm

od 14 :) a nad tym sie nie zastanoawialam. :) a weeez... fuuj :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
SaiRIthy

A czytał ktoś z was Solaris Lema? Był tam podobny motyw z "inteligentną" planetą, która wpływała na psychikę ludzi. Moje pierwsze skojarzenie podczas oglądania tego odcinka.

dpietrek

Pewnie :) Nie miałabym nic przeciwko takiemu "ściąganiu" od Lema, ale twórcy chyba mieli inny pomysł.

SaiRIthy

Biedny Fitz jak zwykle dostał po dupie :(
Mimo wszystko szacun dla niego, że chce jej pomóc. To jest dopiero miłość :)

ocenił(a) serial na 8
PanicStation89

No mnie trochę wpieniło, że sie zaczęła całować z tym Willem, czy jak mu tam

Aiden19

Lubię Willa bo to całkiem interesująca postać ale szkoda mi Fitza. Jego reakcja mnie rozbroiła. Przynajmniej już wiemy czemu Simmons tak zareagowała na widok wina podczas ich kolacji :)
Moment jak ostatni raz oglądała filmik z Fitzem był jak pożegnanie z nim. Okropne to było :(

ocenił(a) serial na 8
PanicStation89

W sumie teraz sie dopiero ogarnąłem, dlaczego się rozkleiła w restauracji. Mimo wszystko szanuję tego Willa, ale wolę duet Fitz&Simmons

ocenił(a) serial na 8
PanicStation89

A i obliczyłem (chyba dobrze(?)) że Simmons na tamtej planecie była około 4 miesiące, a to jest równe 6 miesiącom na ziemi.

ocenił(a) serial na 8
Aiden19

Ostatnie wspomnienie o godzinach liczyło 3575godzin, co daje ~149dni a to przekłada się z kolei na prawie 5 miesięcy.
Natomiast wtedy szli do portalu... który się zamknął zanim wrzucili butelkę. Potem ileś tam czasu minęło (to nie zostało zaznaczone) i wybierali się na wschód słońca, pytanie ile czasu faktycznie mogło minąć między tymi wydarzeniami, natomiast niewykluczone że są pewne różnice czasowe.

ocenił(a) serial na 8
Aiden19

Zgodnie z tytułem odcinka, Simmons była na tej planecie 4772 godziny, czyli ok. 199 dni (prawie 7 miesięcy)

ocenił(a) serial na 8
grejp91

To źle obliczyłem :P
Czyli czas na tej planecie leci szybciej niż na Ziemi, jeśli minęło prawie 7 miesięcy)

ocenił(a) serial na 8
grejp91

Czy ja dobrze zrozumiałem, że tam noc trwa 6 miesięcy, a dzień kilka minut?

ocenił(a) serial na 10
Aiden19

Jemma mówiła że są na biegunie tej planety tak więc noc polarna + 2 księżyce zasłaniające słońce i półroczna noc gotowa, wg obliczeń Simmons następny wschód słońca za 18 lat

ocenił(a) serial na 8
grubens997

Nie chciałbym tak żyć. Wieczna noc (18 lat to jednak w ciul dużo)

ocenił(a) serial na 8
grejp91

Ale Was okłamałam! Jemma była na tej planecie 4722 godziny, a nie 4772. Przepraszam Was bardzo :D

ocenił(a) serial na 10
PanicStation89

Tylko ciekawe dlaczego po wydostaniu jej z planety budziła się z prowizoryczną bronią. Jak większość czasu spędziła z Willem?

paula0fm

No jak sie zastanowic to jest to bezsensu.

ocenił(a) serial na 6
PanicStation89

utknął w zwykłej dupie bo przez 2 sezony zachowywał się w stosunku do Simmons jak zwykła dupa.

trab1

Może rzeczywiście mógł wcześniej coś zdziałać, ale też wtedy mogłoby to się znudzić trochę widzom bo to byłoby nieco przewidywalne. Słodziliby sobie przez kolejne sezony a tak to się jednak coś dzieje :)
Fitz w pierwszym sezonie był jak dzieciak i tak też ją traktował. Wydoroślał w drugim sezonie, ale nie chciał dać jej szansy wytłumaczenia się.
Chociaż z drugiej strony coś czuję że on utknął w tej dupie już na zawsze i nigdy nie będzie między nimi nic więcej. Chyba, że nie uda się wyciągnąć Willa i wtedy Simmons postanowi się pocieszyć Fitzem tak jak pocieszyła się Willem gdy uświadomiła sobie, że nieprędko uciekną z tej planety.

ocenił(a) serial na 6
SaiRIthy

Ja się trochę zawiodłem. Odcinek niby ciekawy ale kompletnie o niczym. Liczyłem, że astronauta zdradzi trochę więcej szczegółów ze swojego pobytu albo o swojej misji, a zamiast tego skupili się na romansiku. Właściwie przez cały odcinek nie dowiedzieliśmy się niczego poza tym jak ten kawałek planety wygląda i że żyje tam jeden człowiek.

trab1

A tak swoją drogą czy tylko mnie dziwiło, że żadne z nich nie potruło się tą brudną wodą? Z tego co wiem, to picie wody z kałuży w której żyją jakieś dziwne stworzenia nie jest zbyt higieniczne.
Mogliby poświęcić więcej na samą planetę i to coś co tam żyje niż na to jak oni spędzali wolny czas.
Zobaczyłam tego faceta to od razu wiedziałam, że będzie jakiś romansik.
Zdziwiła mnie końcowa scena w której nagle pojawiło się (jakieś) słońce.
Ci ludzie nieźle potrafią wkurzyć fanów serialu, bo nie dość, że znów rozdzielili FitzSimmons to jeszcze kazali nam czekać kolejny tydzień na to żeby dowiedzieć się co z Andrew :)

ocenił(a) serial na 10
PanicStation89

Andrew chyba nie żyje

https://www.youtube.com/watch?v=Qu1SV-6weGQ

paula0fm

nie uwierzę, póki nie zobaczę ciała ;P
Szykuje się dobry odcinek :)

ocenił(a) serial na 8
paula0fm

Takie tam zabawy z umyslem.Mlody wylecial ze sklepu z przerazona mina bo doktorek pozabilal tamtych.

ocenił(a) serial na 8
luquepl

Skąd wiedziałeś?

ocenił(a) serial na 8
szymen3333

Nie bylo tutaj nic trudnego.Taki standardowy zabieg

PanicStation89

Mogli jakos to na przedatawic jak the 100 o innych ludziach plemieniach itp.

ocenił(a) serial na 9
PanicStation89

Ja patrzyłam z przerażeniem jak piła tę wodę, ale co miała zrobić. Jakby nie wypiła to i tak zgon. :P

Lellandra

A wez jak jadla to dziwne cos co upolowala :D

ocenił(a) serial na 8
mania19

To był jakiś zmutowany glon chyba :D

ocenił(a) serial na 10
mania19

w sumie było dziwne, że nie było trujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones