Agenci T.A.R.C.Z.Y. (2013-2020)
Agenci T.A.R.C.Z.Y.: Sezon 3 Agenci T.A.R.C.Z.Y. sezon 3, odcinek 3
odcinek Agenci T.A.R.C.Z.Y. (2013-2020)

Ścigany (Nie)człowiek

A Wanted (Inhu)man 42m
8,1 790
ocen
8,1 10 1 790
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum s3e3

S3E3

ocenił(a) serial na 8

Więc tak
1) W końcu Simmons&Fitz poszli na randkę :D
2) Czemu Simmons chce odbudować Monolit?
3) May wróciła i to w jej stylu

W zasadzie nie wiem co więcej pisać. Czekam na komentarze innych :)

paula0fm

A ktory odc mowi o przeszlosci May? Nie za bardzo ogladalam 2sezon akurat :) Mi ta aktorka juz sie nie podobała w "Ulicznym wojowniku". I ciagle roztwiera usta, to irytuje :)

ocenił(a) serial na 10
mania19

Ja ją oglądałam w jakimś filmie niskobudżetowym . I również nie zrobiła na mnie jakiegoś wrażenia. A do tej roli sztywniaczki pasuje.

Odcinek 17 zatytułowany ''Melinda"

ocenił(a) serial na 7
grubens997

Nigdy się nie biłem na pięści nie mówiąc już o kastetach, ale czy trzy przywalenia Huntera które doprowadziły do śmierci Spuda to nie przegięcie??

ocenił(a) serial na 10
powerfuljedi

Mógł mu np. złamać żebro które mogło przebić płuco

powerfuljedi

Kastetem uderzał go tylko po twarzy i poleciał na jakiś stół czy coś, widać było części pod nim jak leżał. na spokojnie mógł gdzieś trzepnąć głową i kojfnąć :-p

ocenił(a) serial na 9
Aiden19

Simmons na pewno ma konkretny powód, żeby wrócić, bo nie sądzę, żeby jedynym co ją znów tam ciągnie, były wyostrzone zmysły i brak przystosowania do otoczenia.

Nie wiem co planuje ATCU, ale pozostali inHumans, którzy dali się złapać wylądowali na sekcji zwłok. Tyle dobrze, że teraz, kiedy podjęli współpracę z S.H.I.E.L.D. raczej nie będą mogli sobie ot tak poharatać Lincolna. Daisy z zespołem by z pewnością zrobiła im niezłe harakiri, bo to, że w końcu uzbiera ekipę uzdolnionych jest pewne. Dla Lincolna raczej największym zagrożeniem jest Lash (ten wielki, niebieski wkurzony ziomek, co zrobił bardachę w szpitalu). Coulson na pewno ma jakiś plan, którego finał jest taki, że wszystko się kończy dobrze. S.H.I.E.L.D. Gonzalesa też tak porobił, żeby ostatecznie ją przejąć, chociaż na początku wydawało się, że zachowuje się irracjonalnie.

Hunter? Obawiam się, że może być drugą, po Tripie, ofiarą śmiertelną w zespole głównych bohaterów. Ward zawsze jakoś się wywinie. Nie jest też idiotą, musi wiedzieć, że ktoś z S.H.I.E.L.D. będzie chciał się do niego dobrać i na pewno ma oczy szeroko otwarte. A na May ma i tak pewnie haka. Nie bez powodu von Strucker Jr. zbliżył się do jej byłego męża. Mimo wszystko nie uważam, że Hydra ma szansę jeszcze jakkolwiek zagrozić S.H.I.E.L.D. Nie w tym sezonie.

Moim zdaniem głównym zagrożeniem mogą stać się źli Kree, którzy mogą zlecieć się na planetę, kiedy dowiedzą się, że ich projekt jednak nie okazał się takim niewypałem jak uważali.

fabcio93

ATCU przecież nie zabił żadnego InHumana, leżały trupy w prosektorium po Lashu. Te ciała miały dziurę w klatce piersiowej takią samą jaką Lash zrobił temu ochroniarzowi w szpitalu.

ocenił(a) serial na 9
kKahlan

Zatem mój błąd. Po prostu zasugerowałem się tym, że do tego inHumana w pierwszym odcinku, którego przechwycili Daisy z Mackiem nie byli zbyt pokojowo nastawieni, a później mieliśmy wizytę Rosalind w prosektorium.

fabcio93

Też myślę, że Hunter jest do odstrzału, zwłaszcza w konfrontacji z wardem :-p również myślę, że chcą się zbliżyć do Andrew by zdobyć haka na May :) Nie rozumiem tylko czemu nie ściągneli jeszcze do zespołu deathlocke'a.

ocenił(a) serial na 10
Mr_Nice90

Jest na ''gorące'' momenty. ; )

paula0fm

hehe pewnie znów ściągną go na odcinek lub dwa z nowym sprzętem, dostanie łomot i tyle :-p a tak w ogóle dobrze by się nadawał do tej drużyny. Ostatnio rozebrali mu trochę kończyny i coś długo go składają.

ocenił(a) serial na 10
fabcio93

Hunter nie może zginąć bo zrobi się wakat w obsadzie "Marvel's Most Wanted", ja obstawiam, że to Ward zginie pod koniec jesiennej części sezonu

grubens997

Przecież "Marvel's Most Wanted" poszło do kosza.

ocenił(a) serial na 10
Mr_Nice90

Skąd to info ???

ocenił(a) serial na 8
grubens997

już dawno o tym pisali niestety http://deadline.com/2015/05/marvel-agents-of-shield-spinoff-dead-abc-1201422761/

z tym, że szukając tego artykułu trafiłem parokrotnie na artykuły z końcówki sierpnia tego roku, w których jest napisane, że plan spin offa jednak nadal żyje
http://www.slashfilm.com/shield-spinoff-pilot/

ocenił(a) serial na 9
prowned

http://naekranie.pl/aktualnosci/agenci-t-a-r-c-z-y-spin-off-z-zamowieniem-pilota -na-abc-740500

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones