PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36641}

Ally McBeal

7,3 32 894
oceny
7,3 10 1 32894
6,9 7
ocen krytyków
Ally McBeal
powrót do forum serialu Ally McBeal

Oglądałem odcinek w którym się całuje z kobietą... Jest???
sdsd

sdsd
sddsd

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 8

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Allor1994

rozbawiłeś mnie do łez:) to że ktoś gra kobietę całującą się z drugą to znaczy, że jest lesbijką? pewnie jest bi! tak ona musi być bi! bo z facetami tez się całowała!:D:D:D

Allor1994

Na pewno jest bo przed ,, Ally McBeal,,grała w,,Klata Dla Ptaków,,i tam zobaczyła gejów chyba się jej to spodobało , a tak na serio tak głupiego pytania dawno nie widziałem.Wolff 16 sądząc po tej 16 to masz tyle lat , to co widziałeś jest fikcją ona może być realna ale tylko w twojej fantazji pozdrawiam:)

użytkownik usunięty
EHNATON2

nie nie jest lesbijka co to ma do tego ze sie calowala.
ALE jest jedna aktorka z ally mcbeal co nia jest.
na imie jej Portia de Rossi.
od lat twierdzi ze jest lesbijka (nie przeszkadza mi to...)
i zyje z kobieta

W filmie udawała lesbijkę, żeby spłoszyć takiego pajaca co się w niej zadłużył. Ludzie...

dreamscometrue

zadurzył nie zadłużył. ;dddd

ocenił(a) serial na 10
Allor1994

Ale jesteście pewni, że on pytał o to, czy Calista Flockhart prywatnie jest lesbijką, czy może chodziło mu o postac Ally McBeal?
"ogladałem odcinek, w którm się całuje z kobietą..." dla mnie to zabrzmiało, jakby ogladał jeden czy 2 odcinki i pytał o postac (jako, że nie wie o co chodzi w serialu).

ocenił(a) serial na 1
Allor1994

Prywatnie jest związana z Harrisonem Fordem od kilku lat więc lesbijką nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones