serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Ally McBeal

1997 - 2002
48m
7,3 32 904
oceny
7,3 10 1 32904
6,9 7
ocen krytyków
Prawniczka Ally rozpoczyna karierę w kancelarii, gdzie pracuje jej były chłopak Billy. Zobacz pełny opis
Ally McBeal zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Złoty Glob
Serial zdobył 4 nagrody Złoty Glob, 13 innych nagród oraz 65 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Wyobraź sobie, że na ulicy jakaś kobieta zaczyna na Ciebie krzyczeć tylko dlatego, że nie powiedziałeś "przepraszam" niechcący ją potrącając. Wyobraź sobie, że w supermarkecie podstawia Ci nogę tylko dlatego, że wcześniej kłóciliście się o tę samą ostatnią paczkę chipsów. Wyobraź sobie, że zwierzasz się ze swojego życia seksualnegoWyobraź sobie, że na ulicy jakaś kobieta zaczyna na Ciebie krzyczeć tylko dlatego, że nie powiedziałeś "przepraszam" niechcący ją potrącając. Wyobraź sobie, że w supermarkecie podstawia Ci nogę tylko dlatego, że wcześniej kłóciliście się o tę samą ostatnią paczkę chipsów. Wyobraź sobie, że zwierzasz się ze swojego życia seksualnego facetowi, którego bierzesz za psychiatrę, a ten okazuje się najnormalniejszym w świecie prawnikiem. Do tego niesamowicie przystojnym prawnikiem. Wyobraź sobie, że oskarżają Cię w sklepie o kradzież żelu plemnikobójczego, podczas gdy Ty tylko wstydziłaś się go nosić w koszyku i chowając go do kieszeni na pewno zapłaciłabyś za niego przy kasie... Wjeżdżanie w tył samochodu przystojniakowi jako sposób na poderwanie go? Występ w chórkach Tiny Turner lub duet ukochanego ze Stingiem w piosence specjalnie dla Ciebie? Niemożliwe? To wszystko przytrafia się Ally McBeal, prawniczce z Bostonu, która nie dość, że nie może trafić na Tego Właściwego, to jeszcze po drodze musi się użerać nie tylko z niewłaściwymi facetami, ale z rodzicami, którzy chcą się rozwieść po kilkunastu latach małżeństwa, z Miłością Jej Życia, która razem z nią pracuje, z szowinistycznym szefem Richardem, wścibską sekretarką Elaine wymyślającą staniki na twarz i z jeszcze bardziej postrzelonymi klientami jej kancelarii adwokackiej. Jeżeli coś jest jak najmniej prawdopodobne w realnym świecie, na pewno zdarzy się w świecie Ally McBeal...

na podstawie
Barb Mackintosh (materiały do scenariusza, historia) / Jeff Pinkner (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
20th Century Fox Television / David E. Kelley Productions
tytuł oryg.
Ally McBeal
inne tytuły
Twórca serialu David E. Kelley początkowo w roli Ally McBeal widział Bridget Fondę.
Lara Flynn Boyle ubiegała się o rolę Ally.
Akcja serialu dzieje się w Bostonie, pomimo tego żadna z postaci nie mówi z bostońskim akcentem.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Intryguje mnie, dlaczego w żadnym streamingu vod nie ma klasycznych ciekawych seriali jak ten albo Jag, albo Nash Bridges natomiast masowo produkuje się jakieś gówna podobne do siebie z fabułą płytką jak basenik dla dzieci...

Dwa ostatnie już nie...

Pozbycie się wątku Georgie i Billy'ego to była porażka.

Od ponad tygodnia omalże spac nie mogę przez to pytanie: jak w polskiej wersji tlumaczą Poughkeepsie kiedy John Cage zaczyna się jąkać?

Przepraszam wszystkich fanów i fanki tego serialu ale moim zdaniem jest słaby. Starałem się obejrzeć kilka odcinków i nic. Kolejne serie dolowały.

Wiem, że to pewnie dziwne pytanie w tym miejscu, ale… czy też tak nie znosicie Ally?
Pierwsze sezony Ally McBeal widziałem jeszcze w liceum, teraz po kilku latach
przypomniałem sobie każdy odcinek po kolei… to fenomen, że można tak mocno lubić jakiś
serial a tak okropnie nie przepadać za główną postacią. Dla mnie...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones