PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36641}

Ally McBeal

7,3 32 869
ocen
7,3 10 1 32869
6,9 7
ocen krytyków
Ally McBeal
powrót do forum serialu Ally McBeal

Czy ktoś pamięta dwa odcinki, w których wystąpił gościnnie piosenkarz Josh Groban? Grał tam Malcolma Wayetta, który oskarżał dziewczyne ze nie chciala z nim isc na bal szkolny, a potem wrocil po kilku odcinkach, kiedy jego ojciec, ksiadz, zostal zwolniony z kosciola za to, ze zwatpil z Boga po smierci zony, a malcolm przestal spiewac. Wlasnie josh spiewal tam swoje dwie piosenki. Sek w tym, ze chcialabym miec te odcinki i jesli ktos nimi dysponuje, bylabym wdzieczna za ich udostepnienie. Ich tytuly: "nine one one" i " The wedding". Z gory wielkie dzieki....

użytkownik usunięty
kasia_baranowska

oczywiscie że je mam.są super!!! a josh jest extra.jestem pod wrażeniem jego głosu od kiedy tylko go usłyszałam.umie chłopak zaczwarowac,nie ma co.poszukaj na osiołku jego odcinków.są napewno.pozdrawiam:))))grobani to

ocenił(a) serial na 7
kasia_baranowska

Ten odcinek o dziwo pamiętam najlepiej,ma chłopak mega głos taki czarujący i ujmujący za razem wow.

ocenił(a) serial na 9
kasia_baranowska

inny wątek muzyczny jest godny polecenia - aktor james naughton jako ojciec ally śpiewa "real emotional girl". nie ma tego na żadnej płycie do serialu, a było tego sporo. na jutubie jest. ściągnąłem to sobie jako mp3 (a zdecydowanie nie lubię piractwa), bo mnie to wzrusza. taki starszy pan, a takie emocje :) ogólnie jak rodzice ally się pojawiali, to była zawsze warta akcja na ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones