PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36641}

Ally McBeal

7,3 32 892
oceny
7,3 10 1 32892
6,9 7
ocen krytyków
Ally McBeal
powrót do forum serialu Ally McBeal

Pomożecie? :)

użytkownik usunięty

Witam Filmwebowiczów ;D podejrzewam, że jak każdy z Was lubię seriale i odkąd (po raz któryś tam) skończyłam oglądać Ally nie umiem znaleźć sobie równie fajnego serialu, teraz oglądam Sex w wielkim mieście (4ty sezon) ale za bardzo mnie nie porywa.
Gotowe na wszystko poprzestałam na 2 sezonie bo mnie znudził, ale pierwszy był super.
Lostów poprzestałam na 3 sezonie, ale pierwszy był rewelacyjny, drugi natomiast ok.
Gilmore Girls całe 7 sezonów obejrzałam, świetny serial.
Roswell widziałam całe, ok.
Widziałam pare odcinków The O.C. i One tree hill ale znudziły mnie równie szybko jak wciągnęły.

Może macie jakieś ciekawe propozycje serialowe? :)

ocenił(a) serial na 8

...Dr House, oczywiście...Jego ,,poczucie humoru" nie ma sobie równych.

Możesz spróbować One Tre Hill ale osobiście uważam ze lata świetności skonczył sie na 3 sezonie (jest ich 6 puki co). Podobno powstal albo powstaje serial na podstawie Ally ale nie pamietam jak sie nazywa:(

użytkownik usunięty

Możliwe że "Uwaga, faceci!" przypadną ci do gustu.
A najbardziej polecam "Weeds" bo jest świetne!!

mmm moze wkrec sie znow w gotowe 3 badz 4 sezon znow byl swietny 5ty troche obnizyl loty ale generalnie daje rade:) moze PrisonBreak albo How I met your mother-odcinki 20min fajne poczucie humoru, dr House, Bracia i Siostry, 24godz przynajmniej 1 seria dalej jakos nie mialam okazji, Dexter-genialne, Californication- swietne:)
wybor jest dosc szeroki ja sama ost nie wiem co ogladac;)

ocenił(a) serial na 9

Zdecydowanie polecam ci Dr House'a! House porwał mnie tak samo jak Ally ;D

użytkownik usunięty

Narazie oglądam Grey's Anatomy ;D
ale nie dorasta Ally do pięt, chociaż, jest całkiem w porządku ;3

ocenił(a) serial na 9

Ja ostatnio californication cały obejrzałam. Polecam! Jak dla mnie humor równy house'owi

ocenił(a) serial na 10
anktom200

Polecam 30 rock :) Nawet trochę w stylu Ally;)

ocenił(a) serial na 6
pnkkworker

Ja polecam zdecydowanie ,,Friends", ,,Doktora House'a", ,,Grey's Anatomy" i ,,Trust Me" :)

ocenił(a) serial na 10

Koniecznie obejrzyj 10 sezonów "Przyjaciół", najlepiej bez lektora.

ocenił(a) serial na 6
an_Alien

Popieram! Tam jest strasznie dużo zabaw językiem i często humor tkwi w głosie/ tonie/ sposobie, w jakim się
coś mówi :)

hmmmm:) jak przeczytalam, ktore seriale lubisz a ktore niekoniecznie to chyba wiem czego szukasz w serialu, w sensie jakiego klimatu. mnie wciagnąl "Plotkara" ("gossip girl") chyba przez podobienstwo nowojorskiej Upper East Side do Bostonu a ja lubie w Ally ten bostoński klimat, naprawde sprobuj:)
jeszcze lubie "Uwaga faceci" male miasteczko na Alasce, fajna sprawa, super sie oglada
"Weronika Mars" absolutnie genialny serial, znowu zaczeli powtórke na tvn 7, wciagajacy:)
nie polecam "Braci i sióstr", gra tam Calista ale dla mnie ona zawsze bedzie Ally, jakos tak instynktownie jak widze Caliste od razu szukam obok niej Richarda:) brakuje mi fiszyzmu:)
Jak lubisz medyczne seriale to nie zniechecaj sie do Chirurgow, moze to nie wciaga na tyle na ile wciagaly pierwsze sezony Ostrego Dyzuru ale jest ok:) NO i DR HOUSE ale to juz wszyscy zachwalają:)

użytkownik usunięty
ania_krys

Odświeżając trochę post powiem, że Veronicę Mars strawiłam całą, fajne :)
Grey's Anatomy jestem w 5 sezonie i WZIĘGNĘŁO MNIE :D
A nad Plotkarą zastanawiałam się, ale nie wiem co z tego wyjdzie ;)
Jeszcze oglądam "Satysfkację"

no a mi sie w miedzyczasie jeszcze 3 super seriale przypomniały
-"Will i Grace" ale nie dla duetu Will i Grace tylko dla Karen i Jacka, Jack- gej roku, ich dialogi...bajka :D
-"Ghost whisperer" fajny, ale nie warto wierzyc reklamom i nastawiac sie na horror, czasem pojawiajace sie nagle duchy moga ciut przestraszyc, ale bardziej to jest serial wzruszający, ja w sumie na co drugim płaczę jak bóbr. no itrzyma w napieciu, rewelka
-"Joan z Arkadii" lecial kiedys na tv4, szkoda, ze tak malo reklamowany bo baaaaaardzo dobry

użytkownik usunięty

* Satysfakcję, wielkie sorry za literówkę ;)

ocenił(a) serial na 9

Do listy fajnych seriali dorzuciłabym "Queer as Folk" oczywiście wersję amerykańską.:P Uśmiałam się jak nigdy. :D

jajczens

Ja bym poleciła Buffy postrach wampirów, Angela i oczywiście serial Przyjaciele ;D

witam
mam takie pytanko napisalas ze ogladalas wszystkie sezony Ally MaBeal i Gilmore Girls Roswell ja juz od dawna staram sie zdobyc je ja rowniez kocham seriale;))) A wiec mam patkie zapyatnko czy byla by mozliwosc wyslania mi tych seriali ja oczywiscie zaplace za plyty i przesylke sama osiadam seriale wiec wchodzi w gre wymianka jak by co to czekam na odp;))) moj adres e-mail: olcia2406@gmail.com
serdecznie pozdrawiam buzka;)))
ola;)))))

użytkownik usunięty
olcia2406

Ooooo :( ale ja ich nie mam na płytkach :( niestety nie pomogę Ci :(

ocenił(a) serial na 10

tak w poszukiwaniu Ally można by umrzeć.:] fakt,kiedyś nie bardzo chciało mi się uwierzyć,że przyjaciele są fajni. I jak się ogląda parę odcinków na raz to potrafią odprężyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones