PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36641}

Ally McBeal

7,3 32 870
ocen
7,3 10 1 32870
6,9 7
ocen krytyków
Ally McBeal
powrót do forum serialu Ally McBeal

Cześć! Mam pytanie do fanów serialu, bo sam do nich nie należę, ale bardzo by mi się przydały namiary na scenę, której długo poszukiwałem w sieci, ale bez rezultatów. A nie mam czasu przeglądać całego serialu.

Rzeczy tyczy się sceny, w której uczestniczy Richard (innych osób, biorących udział nie pamiętam) i dotyka on tam jakichś fałdów na szyi starszej kobiety, na co ktoś tam wybucha na niego z mordą, że on właśnie ma zboczenie na tym punkcie i to tak jakby dotykał teraz piersi tej kobiety...

I tu się zaczyna fragment o który mi konkretnie chodzi, bo tam on właśnie tłumacząc się używa takiego stwierdzenia, że przecież piersi to tylko dwa worki tłuszczu :).
Tak mnie to jakoś wtedy rozbawiło, że to jedna z niewielu, jeśli nie jedyna rzecz z tego serialu, może poza piosenką, która mi się zapamiętała :)

Czasami się powoływałem na tę scenę w jakichś żartach, ale ostatnio tak wyszło, że straciłem świadomość iż jakoś to stwierdzenie wypowiedziałem w towarzystwie, gdzie jedna z koleżanek nie należy do najszczuplejszych i pół żartem, pół serio, ale poczuła się chyba urażona :)

Chciałbym poprzeć moje tłumaczenia odnośnie etymologii tego stwierdzenia materiałem filmowym, ale nie potrafię go znaleźć :).
Będę wdzięczny za namiary :).

Z góry dzięki za pomoc!

mcmxcvii

To nie Fish wygłosił takie stwierdzenie, tylko klient fetyszysta uwielbiający kobiece stopy. Odcinek dotyczył sprawy tego człowieka oskarżonego o bezprawne wtargnięcie w nocy do domu nowo poznanej kobiety i pieszczenie jej stopy . Jest to jeden z ostatnich odcinków pierwszego sezonu

bisag

Wielki dzięki... Jeśli jest tak jak mówisz, to widać jak czas potrafi wypaczyć nasze postrzeganie :). Pewnie inne słowa skleiłem sobie z innymi scenami :).
Dzięki za namiary, a jakby ktoś jeszcze miał dokładniejsze, to również będę wdzięczny :)

mcmxcvii

Fish mówi jeszcze coś w tym stylu w mowie końcowej w 8 odcinku 2 sezonu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones