PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36641}

Ally McBeal

4 237
chce zobaczyć
6,9 7
ocen krytyków
Ally McBeal
powrót do forum serialu Ally McBeal

31 października w Wielkiej Brytani wchodzi bardzo interesujący box, a i jego cena całkiem całkiem. Szkoda że to nie w Polsce.
Link do jednego z tańszych sklepów
http://www.play.com/play247.asp?source=675&page=title&Cur=257&r=R2&title=701818 [www.play.com/play247.as ...]

ikari

Wiem właśnie i zastnawiam się czy jest możlwie żeby były w nim polskie napisy... bo bym się może skusiła... prosze o pomoc

użytkownik usunięty
kkasienkaa

Niestety, ale na polskie napisy nie ma co liczyć...

ocenił(a) serial na 10

Oczywiście że nie ma napisów, ale na box i tak się skusiłem i kupiłem go sobie pod choinke. Napisy mi są niepotrzebne bo znam serial na pamięć. Bez dubbingu ogląda się troche inaczej, wiele zartów i innych rzeczy zostało nie przetłumaczonych lub źle przetłumaczonych, ale z drugiej strony brakowało mi też wielu "perłek" polskiego tłumacza jak np: "nie znasz sprway od penis..., kulis"

ocenił(a) serial na 8
ikari

Mam pytanie. Z tego, co zrozumiałam, box jest nie do zdobycia w Polsce. Skoro zafundowałeś go sobie, to czy mógłbyś podać mi orientacyjną cenę przesyłki? Czy zamawiałeś, czy też może (jeśli tak, to mój pech) sam byłeś w Stanach i tam nabyłeś w/w box?

ocenił(a) serial na 10
Milusia

Nie w Stanach, a w Anglii został wydany powyższy box. Nie zamawiałem, koleżanka która tam wyjechała do pracy, przyjeżdżała na święta i poprosiłem żeby mi go kupiła. Polecam zaglądanie na allegro, widywałem tam ten box i co mnie dziwiło nie osiągał nawet 300 zł, więc taniej niż ja wydałem.

sory za zwłoke z odpowiedzią, ale byłem przekonany że obserwóje całe forum Ally McBeal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones