American Crime Story: Impeachment
powrót do forum 3 sezonu

Gdzie obejrzeć

ocenił(a) serial na 6

Z racji tego, że sezon wyruszył - pytanie czy ktoś wie gdzie można oglądać serial?

panodra_98

Zadałam do samo pytanie Fox Polska i niestety nie potrafi odpowiedzieć, czy dojdzie do emisji.

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

Bflix

Julia_Ciesliko

A cóż to za twór?

ocenił(a) serial na 7
jakub_79

Jakaś indyjska strona xd, wirusów nie ma ale jakość taka sobie, ale da się przeżyć

panodra_98

filman.cc :)

panodra_98

Nie liczyłbym na emisję w Polsce. Pewnie ma to związek z tym, że FX należy do Disneya, a za rok wchodzą do Polski. Uważam, żę wolą swoich seriali nie sprzedawać, żeby mieć co w bibliotece jak wejdą na nasz rynek. Choć upatruję małą nadzieję w tym, że od października 10 sezon AHS Murphy'ego, który leci w USA od kilku tygodni, będzie jednak na polskim Foxie, więc może za jakiś czas też ACS będzie lecieć.

michax77

flixtor.to :) Ma polskie napisy, przynajmniej pierwszy odcinek :)

MagdalenaEnglund

Wiem, że ACS i AHS mają napisy robione na bieżąco, przynajmniej do tej pory i całkiem dobre, nie idealne, ale mogą być i wrzucane są na opensub

michax77

Moja wypowiedź była kierowana do Pandory, a niechcący Twój nick mi się wpisał ;)

Tak, czy inaczej - liczę, że główna zainteresowana już wszystko obadała i obejrzała :)

ocenił(a) serial na 3
panodra_98

z torrentów można sobie ściągnąć jak wszystko inne z resztą

Armando101

dasz link?

panodra_98

od 8 listopada na canal plus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones