American Crime Story: Zabójstwo Versace (2018)
American Crime Story: Zabójstwo Versace: Sezon 2 American Crime Story: Zabójstwo Versace Sezon 2, Odcinek 1

Martwa ikona mody

The Man Who Would Be Vogue 53m
7,7 546
ocen
7,7 10 1 546
American Crime Story: Zabójstwo Versace
powrót do forum s2e1

Penelope

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko mi się wydaje, że ona paskudnie speleni? Normalnie nie mam problemów z jej akcentem ale tutaj nie mogę jej zrozumieć, aż szeleści.

ocenił(a) serial na 7
xoyz

Tak, w stu procentach racja. Paskudnie sepleni. I szeleści. Brawo dla Penélope Cruz! Proponuję znaleźć jakikolwiek oryginalny wywiad z Donatellą Versace po angielsku i obejrzeć (a raczej posłuchać), żeby przekonać się, jak brzmi naprawdę jej głos. Zwłaszcza jej wypowiedzi nie po włosku. Upodobnić się do kogoś wyglądem, przy dzisiejszych możliwościach sztuki charakteryzacji, to jednak nie to samo, co osiągnąć aż takie podobieństwo wokalne. Chyba od czasów Hellen Mirren w "Królowej" (2006) nie było - pod tym względem, oczywiście - tak perfekcyjnej roli. Chociaż tam Brytyjka grała Brytyjkę, więc zakładam, że może nawet było łatwiej.

ocenił(a) serial na 9
homohistoricus

No właśnie Penelope to strasznie przesadziła, Donatella nie mówi w aż taki sposób. Generalnie w ogóle mi ona nie pasowała do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones