PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832807}
7,2 7 744
oceny
7,2 10 1 7744
American Horror Story: 1984
powrót do forum serialu American Horror Story: 1984

DLACZEGO DLACZEGO KU*WA TREVOR? JEDNA Z NAJLEPSZYCH POSTACI SEZONU, DLACZEGO TAK SZYBKO? SKANDAL!
*opanowanie z trudem* No więc sporo kolejnych zwrotów akcji aczkolwiek tym razem według mnie mniej zaskakujących, best man ze ślubu Brooke bratem Montany? - na to stawiałem, Margaret prawdziwą morderczynią? - Byłem tego pewien od 1 odcinka, było mnóstwo niezgodności w retrospekcjach i wszystko na to wskazywało, nawet wskrzeszenie Ramireza mnie osobiście nie zdziwiło, to było niemożliwe że pozostanie martwy i nie miałoby to sensu, wskrzeszenie przez szatana - całkiem fajne, odcinek trzymał mnie niesamowicie w napięciu, dwa razy bałem się o Xaviera - w piekarniku i gdy był przy nim Jingles, bardzo szkoda mi kucharki Bertie D: smutna scena a pojedynek Jingles vs Ramirez i Montana vs Rita to coś cudownego!!! No i rzecz która zaskoczyła mnie najbardziej.....ponownie....ŚMIERĆ TREVORA! Dlaczego tak szybko? Ubolewam nad tym przeokropnie i jeszcze po seansie wciąż jestem tym zszokowany. Margaret oficjalnie stała się moją najbardziej znienawidzoną postacią.

Ogólnie to jak na razie najbardziej emocjonujący odcinek, śmierć Bertie, Xavier który prawie stracił życie 2 razy, mowa Margaret, pojedynki i biedny Trevor.....odcinek wspaniały, ten sezon to coś pięknego.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Szkoda trevora. Rzeczywiście najlepsza postać tego sezonu. Robił klimat. Xavier prawdopodobnie stanie się kolejnym mordercą. Ciekawe czy tak zrobią, ale coś tak mi się wydaje. Zostało 6 odcinków do końca i z głównych bohaterów ubyło już 2.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Myslisz ze moze byc opcja, ze Ramirez bedzie duchem tak jak ten gosc bez ucha co byl w pierwszym odcinku? To by moglo oznaczac, ze nie bedzie sie go dalo zabic.

ocenił(a) serial na 10
Boogeyman_filmweb

Możliwe, ale dziwne by było gdyby później Ramirez trafił jako duch do więzienia :D pamiętam że pojawił się bodajże w hotelu tyle że grany przez innego starszego aktora jako duch i mówił o swoich morderstwach (które rozpoczął co ciekawe właśnie w 1984 i później w 1985 - myślę że jakoś do tego nawiążą), jak i coś tam o pobycie więzieniu, bardziej by mi tu właśnie pasowała wersja z tym że został wskrzeszony przez demona bo był satanistą, robił jakieś te rytuały i oczy wywróciły mu się na czarne, plus widać było że mu wszystkie rany znikły, w przypadku naszego kolegi ducha bez ucha, który ginie kilkakrotnie, ma cały czas odcięte ucho - pamiątkę po jego pierwszej prawdziwej śmierci podczas tej masakry Margaret. Jeśli już bym miał postawić kogoś jeszcze na ducha to bym postawił na Jinglesa, co prawda mógł po prostu przeżyć postrzał, gorsze postrzelenia ludzie przeżywali a ten trochę masy ma i do tego się niby skłaniam ale też bardzo szybko szybko i zagadkowo zniknął gdy stał przy Xavierze na moście.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Kiedy pojawił się w hotelu jako starszy aktor bo chyba to przegapiłem?

ocenił(a) serial na 10
Boogeyman_filmweb

w odcinku Devil Night, to był bodajże 4 jak dobrze pamiętam (i jeszcze krótka scenka w ostatnim odcinku hotelu) - ten odcinek gdzie z okazji "Nocy Diabła" u Marcha pojawiali się różni seryjni mordercy, zagrał go wtedy Anthony Ruivivar.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

A teraz rozumiem miales na mysli sezon hotel. Niestety go nie obejrzalem i dlatego pyfalem. Jesli tak to faktycznie moga nawiazac do tamtego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Jak widzisz Trevor dalej jest w serialu, więc spokojna Twoja nieuczesana ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones