PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832807}
7,2 7 744
oceny
7,2 10 1 7744
American Horror Story: 1984
powrót do forum serialu American Horror Story: 1984

Kolejny świetny odcinek, morderczy chaos! No ciekawie się porobiło, szczerze mówiąc przestałem już zwracać uwagi na śmierci bo i tak każdy wraca więc śmierć Cheta i Xaviera nawet na mnie wrażenia nie zrobiły. Ray wrócił i zaliczył jako duch Brooke. Richard Ramirez-Jingles - świetna scena na końcu. Jingles wskrzeszony/uleczony przez Ramireza/Szatana, tego się nie spodziewałem ;D Margaret to przebiegła maszyna do zabijania.....dobrze zagrana i napisana postać ale nienawidzę jej przeokropnie. No i to co się na końcu działo - wyraźnie widać że Camp Redwood to całkowicie miejsce jak Murder House/Hotel. Umarli sobie chodzą jako duchy, mordują ludzi i robią co chcą. 1 etap skończony, jestem ciekawy co się będzie działo w 2, trochę zmieniony styl? Widać po nim że Ramirez morduje w jakimś hotelu, kto wie może to jego pierwszy przybycie do Hotelu Cortez z 5 sezonu jako jeszcze żywy?, w rzeczywistości mordował właśnie w latach 19841-1985 więc kto wie, może nawiążą do tych morderstw. Montana i Xavier jako duchy mordujące na całego i jestem ciekawy gdzie w tym wszystkim Brooke, mam nadzieję że skoro tak wszyscy wracają jako duchy to Trevorek też się pojawi!

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

*1984 (nie wiem skąd ta 1 na końcu mi się wzięła), jechali w stronę Los Angeles a tam właśnie znajduje się Hotel z 5 sezonu więc to na 90% Cortez ;D

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Ciekawe co z ta falszywa pielegniarka bo ona chyba nie zostala zabita a w sumie wie wszystko jako jedyna z zyjacych. Ciekawe to z tym czyśćcem bo jak widac trafiaja tam osoby co mialo sporo na sumieniu- Montana, Ray, Chet ma pewnie swoje miejsce pod woda.
I nie wiadomo co z Trevorem i Xavierem czy wroca jako duchy bo ich postacie nie byly tak zarysowane jako negatywne jak pozostalej dwojki.

ocenił(a) serial na 10
Boogeyman_filmweb

Zwiastun pokazał że Xavier wróci ;) właśnie do tego nawiązałem w opinii "Montana i Xavier jako duchy mordujące na całego " podejrzewam że to po prostu takie samo miejsce jak Hotel Cortez i Murder House, niezależnie od tego jaki kto jest jeśli umrze na obozie zostaje tam uwięziony i koniec tak jak było choćby z tym bezusznym typkiem który zginął jeszcze podczas 1 masakry Margaret na obozie a nawet aktorka która grała tą kucharkę zasugerowała że może się pojawić, więc czuję że Trevor tak jak i każda postać też się pojawi w późniejszym czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones